Ось чому ти маєш бути на „Вітрі На-Дії“

Читай також

 • Про ідентичність та цінності – 15-й Екуменічний соціальний тиждень у Львові. ПРОГРАМА заходів
 • Бізнес-школа УКУ на Вітрі на-Дії у Кракові
 • У Кракові завіяв “Вітер На-дії”
    • Ось чому ти маєш бути на „Вітрі На-Дії“

     Якщо ти вже від нині думаєш, чим заповнити свою осінь, то мусиш знати: спеціально для молодих і енергійних, для тих, хто завжди в пошуку і прагне змін, Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом із Українським Католицьким Університетом готує вибуховий подарунок — Всеукраїнський молодіжний фестиваль „Вітер На-Дії“ — один із найбільших християнських фестивалів України. 16 вересня ти мусиш бути тут і ось, чому варто прийти!

     — Я би порадив молоді прийти, бо їм точно буде цікаво. Переконаний, кожен, хто прийде, незалежно від того, які має захоплення, точно знайде для себе те, щось близьке до серця. Усі заходи нашого Фестивалю будуть високої якості — це додасть нашій молоді натхненням для розвитку. Сподіваємося, що повернувшись після Фестивалю до своїх домівок, вони захочуть самі творити щось цікаве і втілювати це в життя, щоб змінювати світ довкола себе, — підкреслив голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Ростислав Пендюк. — Особливим буде „Вітер На-Дії“ і для священиків. Фестиваль може стати прикладом того, як створити майданчик для спілкування і зацікавлення молоді. Думаю, що й у межах заходу ми матимемо час для дискусії про те, як послужити молоді.

     Також чи не найбільше уваги, як заначив отець Ростислав, на Фестивалі приділять цінностям і вірі.

     Зараз для багатьох поняття віри і щоденного життя не надто поєднуються. Нам здається, що коли ми йдемо до церкви чи стаємо до молитви — це віра, а коли йдемо до університету чи на роботу, зустрічаємося з друзями, то це щось відмінне від віри, там для неї нема ані часу, ані можливості. Та це — неправильно. Звичайно, одноденний фестиваль не змінить думку людей, але хочемо дати поштовх для інших думок, для того, щоб показати, що віра є всюди і в усьому. Якщо ми віримо, то наша віра з нам завжди, — підкреслив священик.

     Співкоординатор Фесивалю „Вітер На-Дії“ Ірина Косар додала, що цей захід стане можливістю для молоді  відкрити світ по-новому, побачити живу молоду Церкву, познайомитися з різними людьми, почути їхні думки.

     — На Фествалі буде нагода поговорити на різні теми, які нині цікавлять молодь, зокрема, про рівність: ми запросимо людей, які, незважаючи на непрості життєві обставини, знаходять у собі сили досягати успіху. Говоритимемо з блогерами про їхні цінності. А також на досить непросту тему — про цінності в політиці подискутуємо з посадовцями. Для нас важливо, щоб ці різні люди зустрілися, поспілкувалися і почули альтернативні думки. Взагалі „Вітер На-Дії“ — це можливість дізнатися про цінності різних людей із різних середовищ. Вони можливо, не завжди говорять, про свою віру, але у своєму житті, у своїй діяльності позиціонують це і стараються донести до інших.

     Тож вже відтепер плануй свій вересень і не забудь: 16 вересня на тебе чекає найвибуховіше дійство року і ти мусиш там бути!

      

     Наталія ПАВЛИШИН

      

      

     Читай також

    • Про ідентичність та цінності – 15-й Екуменічний соціальний тиждень у Львові. ПРОГРАМА заходів
    • Бізнес-школа УКУ на Вітрі на-Дії у Кракові
    • У Кракові завіяв “Вітер На-дії”
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"