«Різдвяна абетка» ― вірші, що допоможуть вивчити абетку

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    «Різдвяна абетка» ― вірші, що допоможуть вивчити абетку

    Різдво… Сніг, веселі забави, колядки, що прославляють народженого  Ісуса, зустрічі в родинному колі, теплі розмови. Для більшості з нас при слові «Різдво» спливають у пам’яті приємні спогади, напевно пов’язані з дитинством. Тільки пригадуючи такі незабутні моменти, сповнюємося особливим душевним теплом і радістю. Мабуть, тому в авторки, Ліліани Лавренюк, виникла ідея написати книгу, що буде надихати дітей з радістю вивчати літери рідної мови.

    «Різдвяна абетка» ― це не просто книга для вивчення літер, не просто християнське видання з віршами на кожну літеру абетки. У ній знайдете набагато більше. Читаючи поетичні рядки, ваша дитина порине в атмосферу чудових традицій святкування Різдвяних свят, пов’язаних із цією казковою порою року. Також видання допоможе поглибити знання дітей про нашу християнську віру, її красу і глибину.

    Вірші написані цікаво, просто і зрозуміло, читаються легко і з захопленням. Автор через поетичні рядки зуміла передати красу й багатство рідної мови.

    Сприятимуть вивченню літер також ілюстрації до кожного вірша. Художник відтворила у малюнках те, про що автор написала у поетичних рядках.

    Наприкінці книги міститься словничок, в якому пояснено незрозумілі слова. Наприклад, ваша дитина дізнається значення слів «ґринджоли», «ясла»,  «бидлятко», «віншувати», «кивот» та багато інших.

    Шукаючи подарунок для малечі, кожен прагне вибрати найкраще. Зараз чудовим і потрібним подарунком стане «Різдвяна абетка».

    «Різдвяна абетка» ― це 33 вірші, які зблизять вас з дитиною, адже, вивчаючи літери, ви будете читати їх разом, ви пояснюватимете все незрозуміле, розповідатимете про традиції святкування у вашій родині, у вашій місцевості, та найголовніше ― цей час ви проведете разом. І це безцінно!

    Ліліана Лавренюк ― автор відділу дитячої книги, журналіст, літературний редактор і коректор у видавництві «Апостол». Учитель української мови й літератури навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей №23 Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника» м. Івано-Франківська. Одружена, син ― студент. Є учасницею ансамблю духовної музики «Ave Maria» церкви Христа Царя оо. Василіан м. Івано-Франківська. Належить до мирянського чину святого Василія Великого. 

    Детальніше про книгу «Різдвяна абетка» Ліліани Лавренюк можна дізнатися на офіційному сайті видавництва «Апостол» http://apostol.if.ua/products/rizdviana-abetka   

     

    Автор: Іванка Дорошенко

     

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Учасник команди ДивенСвіт:)