Гарна і мудра молитва на закінчення року

Читай також

    Гарна і мудра молитва на закінчення року

    Уже невдовзі – новий рік і новий період життя для кожного з нас. А поки час підсумовувати та планувати, читаючи цю молитву.

    Боже, наприкінці цього року хочу подякувати Тобі за усе, що від Тебе отримав.

    Дякую Тобі за життя і любов, які отримав і які давав, за квіти, повітря і сонце, за щастя і за сум, за те, що було можливе і те, що виявилось неможливим.

    Віддаю Тобі усе, що встиг цього року зробити: працю, речі, які створив самотужки, і все, що вдалось змайструвати власноруч.

    Довіряю Тобі тих, хто мене любить і тих, хто не надто, мої друзів, тих, хто близько, і тих, що далеко, яких немає уже поруч, тих, які просили про допомогу і тих, кому вдалось допомогти, тих, з ким ділю життя, обов’язки, жалі і радощі.

    Сьогодні, Боже, прошу Тебе: вибач мені недобре використаний час, нерозумно розтрачені гроші, висловлені пусті слова, легковажне ставлення до любові.

    Пробач мені пусті справи, погано виконану працю, життя без ентузіазму, те, що так мало часу присвячував молитві, мою забудькуватість і те, що мовчав, коли слід було говорити. Покірно прошу вибачення.

    Боже часу і вічності, Твоє є сьогодні і завтра, майбутнє і минуле. Напередодні Нового року, який от-от розпочнеться, довіряю Тобі раз і назавжди всі ті дні, які дозволиш ще мені прожити.

    Прошу Тебе про спокій, щастя, відвагу, милосердя і мудрість для себе і для своїх близьких.

    Хочу бути щодня сповнений оптимізму і доброти. Охорони мої вуха від усякого фальшу, мої уста від брехні, егоїстичних слів і слів, які можуть зранити когось.

    Але відкрий цілого мене для всього, що добре, щоби Твоє благословення могло наповнити мій дух.

    Наповни мене добром і щастям, щоби ті, хто зі мною живе, могли віднайти у моєму житті щось від Тебе.

    Боже, дай мені щасливий рік і навчи мене свідчити своїм життям про Тебе.

    В ім’я Ісуса. Амінь.

    Переклад Тетяни Трачук

     

    Читай також

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 4.4 / 5. Vote count: 18

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Учасник команди ДивенСвіт:)

      Коментарі

      • о.Томаш Словіньскі    28.12.2020 о 08:52

       Чи знов як у минулому році можу прочитиати цю молитву у нашому богослужінню на закінчення року? о.Томаш Словіньскі, домініканец

      • o.Томаш Словіньскі OP    30.12.2019 о 13:50

       Чи я можу викоритстаи цю молитву в час богослужіння на закінчення року? Тобто прочитати цю молитву.Це буде в каплиці домініканців у Львові. о.Томаш Словіньскі ОР