Поп-зірка Джастін Бібер: відмовився від сексу заради здорового шлюбу

Читай також

 • Ці два ключові вміння визначають, готова людина до відносин у парі, чи ні
 • Одна річ, яка здатна убити будь-яке подружжя
 • Наскільки щасливий ваш шлюб: готові чесно відповісти на ці запитання?
    • Поп-зірка Джастін Бібер: відмовився від сексу заради здорового шлюбу

     Поп-зірка Джастін Бібер в нещодавньому інтерв’ю для журналу «Vogue» розповів про те, що разом зі своєю дружиною Хейлі утримувались від сексу до одруження. Всесвітньо відомий співак говорив про свою віру в Бога та погляди на секс, що йдуть в розріз з сучасним світським розумінням.

     24-річний співак одружився у вересні минулого року із моделлю та телеведучою Хайлі Болдуін, однак саме святкування запланували провести цього року. Вони були знайомі близько десяти років, зустрічались три роки тому, а потім на деякий час розійшлись.

     Бібер розповів «Vogue», що мав залежність від сексу, тому вирішив скласти обіцянку стриманості. Співак утримувався від сексуальних відносин з Хейлі впродовж року, починаючи від літа минулого року, коли вони знову зійшлись.

     Бог «не каже нам не займатись сексом, бо він хоче встановлювати правила і все таке», – говорив Бібер. – «Він каже: Я намагаюсь захистити тебе від болю і образи. Я вважаю, що секс може спричинити багато болю. Деколи люди займаються сексом тому, що їм не є достатньо добре. Бо їм бракує самооцінки. Жінки це роблять, і чоловіки це роблять. Я вирішив ще раз посвятити себе Богові в такий спосіб, бо дійсно відчував, що так буде краще для моєї душі».

     «І я вірю, що в результаті Бог благословив мене з Хайлі», – продовжив він. – «Це – свого роду бонуси. За добру поведінку отримуєш винагороду».

     Як інформує LifeSiteNews, це вже не перший раз співак Бібер робить заяви, які явно суперечать світській культурі, що домінує в індустрії розваг. У 2011 році тоді ще 16-річний Джастін заявив в інтерв’ю для журналу «Rolling Stone», що вважає аборт «вбивством дитини». Через два роки після того його мати Петті Маллет виступила виконавчим продюсером короткого фільму «Crescendo», який висвітлює пролайф лінію в житті Людвіга ван Бетховена.

     Дружина співака раніше в інтерв’ю для «Today» говорила про свій перший досвід подружжя і труднощі, з ним пов’язані:
     «Ми боремось за те, щоб все робити правильно, щоб побудувати здорові відносини. Я хочу, щоб люди про це знали. Ми стартували з щирої позиції. Однак ми – двоє молодих людей, які вчаться по ходу. Я не збираюсь брехати, що наше подружжя – це якась фантастична мрія. Завжди буде важко. Це – вибір. Ти не відчуваєш шалену любов кожного дня. Так не буває, що ти прокидаєшся кожного дня з думкою: «Я дуже закохана в нього, а він – ідеальний». Шлюб полягає зовсім не в цьому. Він полягає в тому, щоб  приймати виклик недосконалого союзу любові».

     Джерело: Католицький оглядач

     Читай також

    • Ці два ключові вміння визначають, готова людина до відносин у парі, чи ні
    • Одна річ, яка здатна убити будь-яке подружжя
    • Наскільки щасливий ваш шлюб: готові чесно відповісти на ці запитання?
     • Оціни

      [ratemypost]