Молитва за здатність прощати собі

Читай також

 • А лишень тоді ПРОЩЕННЯ! – як має пробачати християнин у час війни
 • Кілька порад, щоб досягти правдивого прощення
 • Блудний я
    • Молитва за здатність прощати собі

     Ця молитва допоможе вам отримати внутрішнє прощення, яке зцілить ваші рани.

     Пробачити себе для себе іноді значно складніше, ніж прощення іншої людини. Відчуваючи себе винними через якийсь минулий досвід, стаємо глибоко нещасними.

     Кожній людині потрібно навчитися прощати себе, вміти йти вперед і позбуватися цієї напруженості, що змушує розчаруватися зсередини.

     Подячний Псалом за прощення

     Спочатку прочитайте уривок із Книги Псалмів, який багато людей наповнює радістю. Мова йде про один із подячних псалмів за прощення, отриманий від Бога.

     „ Блажен, кому простилось беззаконня, кому гріх покрито,Блажен той, кому Бог вини не залічить, і в кого на душі нема лукавства. Як я мовчав, ниділи мої кості серед мого безнастанного стогнання. Бо вдень і вночі твоя рука тяжіла надо мною, висохла моя сила, немов під літню спеку. Я висповідав тобі гріх мій і не затаїв провини моєї. Я мовив: “Признаюсь Господеві в моїх провинах”, і ти простив вину гріха мого“ (Псалом 32, 1-5)

     Ця молитва за зцілення і здатність прощати, яку ви можете досягти, коли відчуєте, що вам це потрібно. У часи слабкості або темряви вона може допомогти вам знайти внутрішній мир, який зцілить ваші рани.

     Молитва за здатність прощати собі

     Мій улюблений Ісусе, я тут перед Тобою, бо знаю, що тільки Ти можеш мені допомогти. Я хочу Тобі відкрити все, що зараз наповнює моє серце.

     Я знаю, що Ти можеш послати мені благословення, тому я відаю себе Тобі повністю. Я довіряю своє життя, довіряю всі ті місця, де воно нагадує пустелю. Зробити їх схожими на сад.

     Ти запевнив, що не залишите мене. Я вірю в Твоє слово, я вірю в Тебе, я вірю в обітницю Твоєї любові.

     Я прошу Тебе пробачити мої гріхи. Змий мене Своєю святою кров’ю, прости мені, мій Господи, все, що я зробив неправдою, все зло, що я зробив, коли шукав добро. Я не поводився так, як повинен. Я визнаю свої помилки, часто, навіть щодня, забуваю про Тебе, не пам’ятаю Твоєї любові, Твоєї милості.

     Пробач за моменти, коли я відпустив кермо свого життя і зійшов із правильного шляху. Неодноразово покладав свою надію поза Тобою і Твоєю щирою любов’ю, мій Батьку, який любить мене беззастережно, прошу, пробач мені за мої гріхи, пробач мені, що я маю в своєму серці зло, що я не прощаю себе за вчинені злочини, за всі ці ситуації, в яких я звернувся до помилкових ідей, які віддалили мене від Твого добра.

     Перерви, Господи, всі ті кайдани, які мене засуджують до життя, наповненого болем і стражданням.

     Я думаю, що тягар мого гріха робить мене недостойним Твого прощення. Прошу Тебе, і взиваю до Тебе, посій у мені насіння смирення, любові і довіри, щоб я міг простити собі рани, що виникли в мене, коли я був далеко від Тебе.

     Прошу, мій Ісусе, пробач мене за всі злочини, вчинені моєму ближньому. Прошу вибачення за ті моменти, в яких я обманював, я діяв невідповідно. Я дозволив гніву і злості переповнювати мене, я не міг дозволити собі жесту щедрості та доброти до моїх братів. Я жалкую про це, Господи, від усього серця.

     Вибач за ті моменти, коли я був близький до того, щоб бути зданим, коли я не бачив себе як Твоє творіння. Пробач мені, ці ситуації, коли я кричав тим, хто мене оточив, що я більше не можу робити, що не можу це зробити.

     Пробач мене за ті моменти, коли я не цінував сам себе, коли думав, що нічого не значу, і що моє існування не має сенсу. Я хочу відчувати, як Ти очищаєш моє серце і звільняєш мене. Я хочу згадати, що Ти зі мною, і що сила Твого Хреста знімає з мене будь-які сліди розчарування і поразки.

     Тільки Ти — Господь історії, і Ти даєш мені життя в достатку, тому я можу прощеним, вилікуваним і відданим через Твою любов. Наповнюй мене постійно Своєю силою. Із кожним подихом мені потрібна Твоя любов, Твоє прощення і Твоя радість.

     Прагну завжди відчувати Твою присутність, мир і щастя, що випливають із Тебе. Наповнюй мене Своєю міццю, наповни мене Своєю силою і, перш за все, посилай свого Духа Святого, великого Утішителя, направляти мої кроки і вести мене до Тебе, переконаного у Твоїх прощеннях і Твоїй любові.

     Я прощаю себе, прощаю собі, прощаю собі за Твою любов і добро, прощаю собі за Твій хрест і Твоє Слово, яке зцілює і робить все новим. Амінь.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • А лишень тоді ПРОЩЕННЯ! – як має пробачати християнин у час війни
    • Кілька порад, щоб досягти правдивого прощення
    • Блудний я
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 3.7 / 5. Vote count: 3

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"