7 правил доброго ранку

Читай також

 • Без кінцівок після невдалого аборту, тепер – чемпіон світу з плавання
 • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
 • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
    • 7 правил доброго ранку

     День починається зранку – коли ми повні сил та енергії прокидаємось, щоби змінити світ.

     І як не дивно, але якраз вранці можна зіпсути собі ввесь день.

     Щоби цього не сталось, пропонуємо вам декілька, сподіваємось корисних, правил.

     1. Ранок починається звечора

     Якими б творчими та непередбачуваними ми не були б, однак навіть найменші елементи планування присутні у всіх. Тому вкладаючись спати, обдумаймо собі, бодай згрубша, алгоритм завтрішніх дій. І якщо вранці – неймовірно важлива нарада, не звадило би приготувати собі для цього потрібні реч, попрасований одяг, щоби потім – не спустошити себе ранковою біганиною з непередбачуваними обставинами.

     2. Дозволь собі тишу

     Хтось полюбляє прокидатись із гучною музикою і спілкуватись одразу і багато, а для кого ранок – це час зосередження. Про яку тишу йдеться? Повірте, але наша продуктивність буде значно вища, якщо після сну не одразу поринемо у безмір зайнятостей, але хоча б декілька хвилин залишимось у тиші з собою і Богом. Так, молитва. Саме вона здатна зібрати нас і допомогти рухатись у правильному напрямі. Бог благословляє, ми запрошуємо Його у свій світ і сьогоднішній конкретний день.

     3. Снідай

     Сніданок – це звичка, причому лише від нас залежить, шкідлива чи корисна. З першого прийому їжі розпочинає свою роботу вся травна система, тому ігнорувати цей ритуал щонайменше не варто. Звісно, не слід змушувати себе добряче попоїсти, якщо немає апетиту, але бодай мінімально снідати – необхідно для здоров’я.

     4. Рухайся

     Це чудово, якщо на цей тиждень заплановане декількаразове тренування. Але ранкова руханка – це такий собі холодний душ для організму. Для цього не треба вставати за 2-3 голини раніше. Можна за 10 хвилин встигнути добряче прокинутись.

     5. Читай

     Ні, не пошту і не фейсбук, і навіть не інстаграм. Все це, особливо вранці, засмічує наші мізки. Складно уявити, але 2-3 сторінки будь-якої літератури щоранку здатні активізувати нашу інтелектуальну сферу, яка, будьмо відверті, давно засихає на просторах соцмереж.

     6. Насолоджуйся часом із близькими

     Так, вранці усі поспішають, але тих декілька кавових хвилин – абсолютно достатньо для того, щоби сказати тому, хто поруч добре слово, підбадьорити, побажати успіху. На жаль, ми частіше встигаємо наговорити якихось дурниць. Але пам’ятаймо, що ранок – батарейка усього дня, подбаймо, щоби всі ми із нашого дому виходили усміхненими.

     7. Знайди мотивацію

     Не таємниця, що бувають такі ранки, коли не в силах допомогти ані кава, ані улюблена музика. Однак саме вони потребують окремого емоційного заряду. Знайди для себе мотиватор на сьогодні: прочитай історію когось із визначних людей, яким вдалось перебороти самих себе і надихайся. Світ повен добрих прикладів, які здатні допомогти нам у наших проблемах.

     Автор: Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Без кінцівок після невдалого аборту, тепер – чемпіон світу з плавання
    • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
    • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)