Як слухати свого Ангела-Охоронця: 4 поради отця Піо

Читай також

 • Три способи допомогти дітям наблизитися до своїх ангелів-охоронців
 • Ангели впливають на людські долі?
 • Біблія про втручання ангелів
    • Як слухати свого Ангела-Охоронця: 4 поради отця Піо

     Всі ми маємо свого Ангела-Охоронця, який готовий завжди і у всьому допомогти.

     Отець Піо часто говорив про Ангелів і у спілкуванні зі своєю духовною донькою Анітою дав чотири поради, як слухати свого Ангела.

     Слід бути свідомим присутності свого Ангела-Охоронця. В центрі нашого духовного життя є Бог, але Ангели мають ласку вдивлятись в обличчя Боже. І тим навчають нас, щоби ми концентрували свій погляд на Богові.

     Варто бути вдячним Ангелу за його працю, виявляти йому свою шану. Бо Ангел від материнського лона і аж до гробу не опускає нас, навіть на хвилину, навіть коли грішимо. Цей небесний Дух провадить нас як братів чи приятелів. Молиться безперервно за нас і всі добрі вчинки наші Богу показує, добрі думки, прагнення. Не можна забувати про свого невидимого друга, завжди присутнього і завжди готового нас утішити і допомогти.

     Ніколи не говори, що самотній. Не кажи, що не маєш кому довіритись і відкрити свого серця. Це було би дуже несправедливо у стосунку до Небесного Посланця. Бо завжди є Той, з ким можеш поділитись своїми проблемами.

     Будь уважний до зла. Бо Ангел робить усе, щоби допомогти і направити, але вибір за нами. Ангел може застерегти, але ми обираємо добро чи зло.

     Не забуваймо молитись до свого Ангела:

     Ангеле Божий, Хранителю мій, Богом даний мені! Щиро благаю Тебе: просвіти мене сьогодні, вбережи від усякого зла, заохочуй до добрих учинків і веди спасенною дорогою. Амінь.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Три способи допомогти дітям наблизитися до своїх ангелів-охоронців
    • Ангели впливають на людські долі?
    • Біблія про втручання ангелів
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Тетяна Трачук
       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Leave a Comment