Чому Ісус прийшов на землю? Ви замислювалися над цим?

Читай також

 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Чому ми грішимо?
 • Чи є хвороба карою за гріх?
    • Чому Ісус прийшов на землю? Ви замислювалися над цим?

     Чому Ісус? Чому Бог послав Свого Єдиного Сина народитися в бідності, прожити життя в покорі і померти так трагічно?

     У чому сенс?

     Хіба у нас немає десяти заповідей, які говорять нам, як жити? Хіба цього не досить?

     Чи не кради, не бреши, не вбивай, не чини перелюбу. Багато людей погодяться, що це ті речі, яких ми повинні уникати, і багато хто з нас так і роблять.

     Так в чому ж сенс приходу Ісуса на землю?

     Він не прийшов для того, щоб просто навчити нас, як жити. Якби це було єдиною причиною Його приходу, це було б безглуздим і зайвим.

     Ні, була важливіша мета.

     Закон — десять заповідей і велика частина перших п’яти книг Біблії дали інструкції, як жити і які жертви приносити до вівтаря, бо Бог хотів мати стосунки з людством. При цьому Його абсолютна святість не дозволяла цього, коли вони свідомо чи несвідомо порушували Його заповіді.

     Ці жертви служили засобом покриття їх гріхів. Практично як покупка квитка на парковку. Плати було досить для покриття боргу, але запис про порушення залишалася в вашій особистій справі.

     Саме ці записи про порушення в особовій справі людства були головною причиною!

     Але ми розуміємо це. Хіба ні? Ми робимо щось неправильне і нас долає почуття провини, від якого ми не можемо втекти. Воно переслідує нас день і ніч, не важливо, як багато разів ми попросили вибачення.

     Розумієте, у Бога можуть бути деякі стосунки з людиною, незважаючи на порушення в особовій справі, але про небесах не може бути й мови.

     У цьому проблема!

     Богові довелося придумати план, як повністю прибрати записи про порушення з наших особистих справ, щоб наша особиста справа виглядала так, ніби ніколи й не було порушень. Це могло статися тільки одним способом. Хтось досконалий повинен був стати жертвою.

     Тому приходить Ісус.

     У той момент, коли Він висів на хресті, Він буквально ніс на собі тягар провини кожної людини.

     Якщо ви подумаєте про цю істину, про вину, яку ми відчуваємо за свої власні гріхи, то ця тяжкість повинна була бути просто нищівною!

     Якби було достатньо просто дотримуватися десять заповідей наскільки це можливо, бути хорошою людиною і допомагати нашим ближнім, жертва Ісуса була б безглуздою. Але бути хорошим мало. Цього ніколи не буде достатньо. І ми не можемо бути досить хорошими, щоб зрівняти шальки терезів. Більш того: Бог не намагається зрівняти шальки терезів.

     Він прагне до 100% добра і 0% зла.

     У цьому велика проблема!

     Ми не можемо відповідати цьому стандарту! Богу потрібен був спосіб, щоб подолати наш гріх. Йому був потрібен спосіб повністю усунути його, щоб можна було відповідати стандарту.

     Це і є причина приходу Ісуса. Він був не просто милою дитиною в яслах — Він був набагато більше. Він не був просто великим учителем або пророком, він не був просто людиною, замученою на хресті. О ні! Він набагато більше! Він — вічна жертва за гріх! Але історія виходить за рамки цього.

     Це був би трагічний кінець, якби Ісус залишився в могилі. Він буквально зійшов в пекло і бився зі сатаною … і переміг. Він вирвав у нього з рук всю владу і звільнив нас від головного наслідки нашого гріха — від вічної смерті.

     Саме завдяки Ісусу ми знаємо прекрасне слово: виправдання.

     Виправдання — це так, якби ми ніколи не грішили.

     Звільнення від відповідальності. Нам більше не потрібно нести провину за свій гріх. Нам більше не потрібно постійно просити Бога простити нас. Він зробив це вже 2000 років тому.

     Чому Ісус?

     Ось чому!

     Чи бажаєте ви бути звільненими від гріха? Чи хочете жити вільно від тяжкості гріха? Витратьте хвильку і помоліться цю молитвою:

     Дорогий Ісус, я знаю, що я — грішник. Я знаю, що я порушував Твій Закон і Твої стандарти. Я хочу жити в стосунках із Тобою і бути з Тобою на небесах вічно. Будь ласка, прости мене і очисти мене від моїх гріхів. Будь ласка, видали мою вину і очисти мою запис. Будь Богом моєму житті.Амінь.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Чому ми грішимо?
    • Чи є хвороба карою за гріх?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"