Вся Біблія в 12 віршах

Читай також

 • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
 • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
 • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
    • Вся Біблія в 12 віршах

     Якби вам довелося коротко викласти Письмо в дванадцяти віршах, які б ви вірші для цього вибрали?

     Ось мій варіант:

     1. «Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було – Бог» (Йоана 1: 1)

     2. «І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх»(Буття 1: 27)

     3. «Я покладу ворожнечу між тобою і жінкою і між твоїм потомством та її потомством. Воно розчавить тобі голову, а ти будеш намагатися ввіп’ястися йому в п’яту» (Буття 3: 15)

     4. «Я поблагословлю тебе вельми й дуже розмножу твоє потомство, як зорі на небі і як пісок, що на березі моря. Твої потомки займуть міста своїх ворогів. У твоєму потомстві благословляться всі народи землі, тому що ти послухав мого голосу» (Буття 22: 17-18)

     5. «Я – Господь, Бог твій, що вивів тебе з землі Єгипетської, з дому неволі. Нехай не буде в тебе інших богів крім мене» (Вихід 20: 2-3)

     6. «А як сповняться твої дні й ти спочинеш з твоїми батьками, я поставлю по тобі твоє потомство, що вийде з твого лона, й утверджу його царство. Він збудує дім імені моєму, і я скріплю його царський престіл навіки» (2Самуїла 7: 12-13)

     7. «Ні, ось який завіт я створю з домом Ізраїля після тих днів, – слово Господнє: Вкладу закон мій у їхнє нутро і напишу його у них на серці. Я буду їхнім Богом, вони ж моїм народом» (Єремії 31: 33)

     8. «І Слово стало тілом, і оселилося між нами, і ми славу його бачили – славу Єдинородного від Отця, благодаттю та істиною сповненого» (Йоана 1: 14)

     9. «Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спасає, була на ньому, і його ранами ми вилікувані»(Ісаї 53: 5)

     10. «Коли ж вони налякались і схилили до землі обличчя, ті до них сказали: Чому шукаєте живого між мертвими Його нема тут: він воскрес» (Луки 24: 5-6)

     11. «А що ви сини, Бог послав у ваші серця Духа Сина свого, який взиває “Авва, Отче!”» (Галатів 4: 6)

     12. «Почув я від престола голос великий, що говорив: «От, житло Бога з людьми, і він житиме з ними, вони ж народом його будуть, і сам Бог буде з ними, і витре кожну сльозу з очей їхніх; і смерти не буде більше, ні скорботи, ні плачу, ні болю не буде більше, бо все попереднє минуло»(Одкровнення 21: 3-4).

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
    • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
    • Ісус і знатний багач (Лк 18:18-27)
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"