Займались магією і ворожінням, а стали святими

Читай також

 • Бог має план нашого життя і спеціалізується на безнадійних ситуаціях
 • 10 причин чому не варто вірити мольфарам?
 • Це питання ставить собі кожен. Хто знає відповідь?
    • Займались магією і ворожінням, а стали святими

     Сьогодні, 15 жовтня, ми згадуємо у нашій Церкві священномученика Кипріяна і святої мучениці Юстини.

     Історії життя святих – це дуже часто факти, оповиті легендами. Вони збереглися до наших днів і часто можуть мати по декілька версій, однак основа – незмінна: мученицька смерть та живе свідчення віри.

     Мучеників Луціан та Марціан, за переданням, жили у 3 столітті у Нікомедії, сьогодні Туреччина.

     У своїх околицях були знаними чародіями, служителями диявольського культу і от одного разу, коли намагались причарувати одну християнку, їхнє життя змінилось. Одним знаком хреста дівчина протистояла магічним діям. Відтоді ворожбити навернулись, публічно спалили усі свої книги, а згодом і роздали, продавши, маєтки.

     Їх життя недовго було спокійним, за управителя Деція 250 року їх було вбито мученицькою смертю – спаленням. Колись маги, а тепер – Христові учні до кінця були вірні Богові. Їх мощі зберігаються в іспанському місті Віго.

     Подібна історія також інших мучеників, яка, можливо, є “східною” версією того ж мученицького життєпису – це історія про св. Кипріяна та Юстину. Святий Кипріян навертається, бачачи щиру і сильну віру Юстини, наверненої доньки поган. Обоє були страчені за управителя Деція.

     Греко-католики почитають св. мучеників Кипріяна та Юстину 15 жовтня, римо-католики 26 жовтня згадують св. Луціяна та Марціяна.

     Ці святі – покровителі усіх навернених, до них моляться про заступництво від злих сил, проклять та різних чарів, ворожбитства та магії.

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Бог має план нашого життя і спеціалізується на безнадійних ситуаціях
    • 10 причин чому не варто вірити мольфарам?
    • Це питання ставить собі кожен. Хто знає відповідь?
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі

       • Yuliya    15.10.2020 о 21:46

        Прошу автора статті запитати (бажано в екзорцистів!), але саме цю молитву молитву не можна молитись без благословення священика і треба бути з нею дуже обережними!