Чоловік змушує користуватись контрацептивами, як побороти цей гріх?

Читай також

 • Таємниця мого тіла. Про що розповідають менструальні цикли
 • Християнський погляд на секс: можна/не/можна?
 • Малюк народився тримаючи спіраль у руці: фото, яке облетіло увесь світ
    • Чоловік змушує користуватись контрацептивами, як побороти цей гріх?

     Це важливе питання було озвучене у влозі священника і звучало так:

     “Мій чоловік невіруючий. Я не хочу користуватись контрацептивами, але ми не готові до народження дитини. Не хочу і не повинна відмовляти чоловікові у співжитті. Часто сваримось з цього приводу, оскільки мої намагання пояснити свою точку зору він не сприймає”

     Насправді таке питання значно більш актуальне, ніж лише в межах цього конкретного випадку, коли чоловік невіруючий. Такі ситуації, на жаль, дуже поширені і між віруючими людьми, оскільки багато віруючих мають досить різні стосунки з Богом.

     Варто вкотре наголосити, що існують різні види контрацептивів. І про котрацептиви абортивного характеру мова йти не може взагалі. Тобто ті засоби, які вбивають зароджене життя – однозначне зло.

     Чи можна в цьому конкретному випадку користуватись контрацепцією, яка запобігає вагітності, наприклад презервативом?

     Подружжя має бути відкритим до народження дітей, довіряти Богові, який хоче дати дитину, навіть коли ми не плануємо цього. Вивчаючи тіло жінки, слідкуючи за плідними періодами, можна регулювати плідність. У такому випадку пара не виступає проти волі Божої, а залишається відкритою до неї.

     Складно сказати точно, але якщо чоловік невіруючий і не пристає на твоє прохання, все ж збереження подружжя тут є пріоритетом, тому він може користуватись презервативами. Але це означає, що контрацепція дозволена у виняткових ситуаціях.

     Контрацепція – це повільно діюча отрута, яка здатна розділити подружжя. Це постійний бар’єр між людьми, які покликані бути єдиним цілим.

     Секс стає “задоволенням” потреб, а не даруванням повністю і безумовно. Кожне подружжя, яке має таку проблему, потребує діалогу одне з одним, а також поради і підтримки духівника.

     Зараз існує багато інформації про природні методи планування сім’ї. Головне – це бажання подругів дослухатись один до одного і до голосу Божого.

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Таємниця мого тіла. Про що розповідають менструальні цикли
    • Християнський погляд на секс: можна/не/можна?
    • Малюк народився тримаючи спіраль у руці: фото, яке облетіло увесь світ
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі

       • Сашка    19.02.2021 о 13:03

        Страшні дурниці!!!Дивіз святих краще смерть ніж гріх, тримати подруждя на тяжкому грісі, дурнішого нічого не має!!!Жінка з любови до Бога не має дозволити гріх

       • Андрій    24.12.2019 о 07:34

        А якщо навпаки?