Коли Отець Піо молився на Різдво – на Його руках бачили Боже Дитя

Читай також

 • Отця Романа Демуша іменовано митрофорним протоієреєм
 • Зустріч-дискусія «Спогади Любомира Гузара»
 • Невідомий «Заповіт» митрополита Андрея Шептицького від 17 квітня 1928 року
    • Коли Отець Піо молився на Різдво – на Його руках бачили Боже Дитя

     Очевидці стверджують, що бачили Немовля Ісуса на руках Отця Піо.

     Святий Отець Піо любив Різдво. З дитинства він мав особливу пошану до Немовлятка Ісуса. Один капуцин отець Йосиф Марія Ельдер згадував:

     У своєму домі в П’єтрельчино він сам готував шопку. Часто починав працювати над нею ще у жовтні. Коли із друзями випасав стадо овець, що належало його родині, то шукав глину, щоби виліпити фігурки пастухів, овець та мудреців. Особливого значення Отець Піо надавав фігурці Немовляти Ісуса – працював над нею доти, поки не вважав ідеальною.

     Ця ревність залишилася в ньому протягом усього життя. У листі до своєї духовної дочки святий писав: “Коли починалася новенна на честь Дитятка Ісуса, я відчував, наче мій дух відроджується до нового життя. Відчував, ніби моє серце занадто мале, щоб прийняти всі Божі ласки.»

     Опівнічні богослужіння були радісним святом для Отця Піо, він ретельно служив їх щороку протягом декількох годин. Потім його душа підносилась до Бога з великою радістю, яку інші чітко бачили.

     Очевидці також розповіли, що вони бачили, як отець Піо тримає Немовля Ісуса. Це була не порцелянова фігурка, а живе Дитя Ісус у чудесному об’явленні. Ренцо Аллегрі описує таку історію:


     Молячись вервицю, ми чекали Служби Божої. Отець Піо молився з нами. Раптом у світлі я побачив, як Дитя Ісус з’являється на його руках. Отець Піо змінився, очі дивилися на дитину, сповнену блиску, яку він тримав на руках, усмішка дива змінила його обличчя. Коли видіння зникло, Отець Піо зрозумів, що я дивлюся на нього і що все бачив. Але він наблизився до мене і сказав нікому про це не згадувати.

     Подібну історію розповідає священник Рафаель да Сант-Елія, який багато років жив поруч із Отцем Піо.


     Я встав, щоб іти до церкви на Різдво опівночі 1924 року. Коридор був величезним і темним, і єдиним освітленням було світло невеликої гасової лампи. У сутінках я помітив, що отець Піо теж прямує до церкви. Він вийшов зі своєї кімнати і повільно пішов коридором. Я побачив, що смуга світла охоплює його. Придивившись уважніше я побачив, що у нього Немовля Ісус на руках. Я просто стояв, паралізований, біля дверей своєї кімнати і впав на коліна. Отець Піо пройшов повз, увесь у сяєві. Він навіть не помітив мене.

     Ці надприродні події підкреслюють глибоку і постійну любов Отця Піо до Бога. Його любов також вирізнялася простотою і смиренністю, а ще широко відкритим серцем, щоб прийняти те, що Бог запланував для нього у своїй благодаті.

     Відкриймо своє серце для дару Дитяти Ісуса на Різдво, і нехай Божа незбагненна любов наповнить нас християнською радістю.

     Адаптація Тетяни Трачук

      

     Читай також

    • Отця Романа Демуша іменовано митрофорним протоієреєм
    • Зустріч-дискусія «Спогади Любомира Гузара»
    • Невідомий «Заповіт» митрополита Андрея Шептицького від 17 квітня 1928 року
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі