“Дякую, Ісус!”. Джастін Бібер випускає новий альбом “Зміни”

Читай також

 • Рука Богородиці у деяких іконах має прихований сенс
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Чому ми не пам’ятаємо цього про Ісуса?
    • “Дякую, Ісус!”. Джастін Бібер випускає новий альбом “Зміни”

     Канадський співак Джастін Бібер оголосив, що незабаром випустить свій альбом “Зміни”. Попередньо дата випуску зазначена на 14 лютого.

     В альбом “Зміни” увійшла пісня “Yummy”, яка в американському хіт-параді Billboard Hot 100 посіла друге місце. Крім того, співак опублікував на своєму каналі в YouTube новий документальний фільм “Джастін Бібер: Пори року”.

     “Моє життя змінюється”, – говорить Бібер в першому епізоді свого фільму.

     Бібер розповідає про великі зміни в житті з моменту присвячення свого життя Ісусу та одруження з моделлю Хейлі Бібер (Болдуін).

     “Одружитись, повернутись в студію, говорити про сім’ю та просто бути творчою людиною — це новий розділ мого життя, в якому я щасливий”.

     Відверто розповідаючи про боротьбу всередині себе, 25-річний співак зізнався в тому, що часом він бував “занадто сконцентрованим на собі, коли писав музику”.

     “Протягом багатьох років музика, яку я створював, була лише для мене”, – пояснив Бібер.

     Співак зрозумів, що його музика покликана також слугувати людям.

     “З віком я усвідомив, що неправильно використовув свої таланти”, – пояснив він. “Люди, щось переживають, і чудово, що хтось може дати відповіді на їхні тривоги через пісні”.

     Нещодавно Джастін повідомив на своїй сторінці в  Instagram, що він ще бореться з хворобою Лайма. Це вплинуло на його “шкіру, функції мозку, енергію та загальний стан здоров’я”.

     “Ви можете дізнатися про все, з чим я стикався та що переживав! Минуло кілька років, я приймав ліки, і зараз повернувся до творчості, почуваючись краще, ніж будь-коли», – заявив Бібер.

     Співак регулярно публікує вірші з Біблії на своїй сторінці в Instagram та роздуми про християнську віру.

     Хай Господь буде для тебе найбільшою радістю, і Він здійснить усі бажання твого серця!” (Псалом 37:4).

     В іншому дописі Бібер подякував Господу за те, що Він був поруч з ним увесь шлях.  “Дякую, що Ти був милосердний до мене, давав мені благодаті рости і любив мене, незважаючи ні на що!” – написав він.

     “Незалежно від того, що відбувається в моєму житті, я знаю, що Ти завжди благий, і Твоя любов до мене ніколи не змінюється, незалежно від того, що я роблю! Ти полюбив мене, перш ніж, я щось зробив, і за це я кажу Тобі: “ДЯКУЮ, Ісус!”.

     Джерело

     Читай також

    • Рука Богородиці у деяких іконах має прихований сенс
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Чому ми не пам’ятаємо цього про Ісуса?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.