7 фільмів про життя, служіння і смерть Ісуса Христа

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 5. 19 листопада. Вифлеєм – місце народження Спасителя
 • Назустріч Різдву Христовому. День 2. 16 листопада. Божа відповідь на людський гріх: обітниця спасення
 • Що таке спасіння? Пояснення для молоді
    • 7 фільмів про життя, служіння і смерть Ісуса Христа

     Напередодні Великодня ми згадуємо про смерть і страждання Ісуса Христа на хресті. І нам складно до кінця зрозуміти і уявити, що ж насправді тоді відбулося і через що довелося пройти Спасителю. Пропонуємо переглянути 7 художніх фільмів, яка допоможуть в цьому і розкажуть не тільки про смерть, а й життя, служіння і воскресіння Христа.

     Найбільша з коли-небудь розказаних історій

     / The Greatest Story Ever Told, 1965

     Фільм «Найбільша з коли-небудь розказаних історій» був знятий ще в 1965 році. Це масштабне історичне полотно про життя і страждання Христові, яке вражає своєю міццю і глибиною. Рідкісний випадок, коли образ Спасителя поданий зримо і достовірно, як ніби це справжня жива людина, наш брат і друг.

     І тільки незбагненні з простої людської точки зору доброта і милосердя, якась позамежна, божественна мудрість підносять цю Людину над нами і роблять уже Сином Божим …

     У 1966 році фільм був номінований на премію Оскар одразу в 5 категоріях: «Краща робота оператора (кольорові фільми)», «Краща робота художника (кольорові фільми)», «Краща робота художника по костюмах (кольорові фільми)», «Кращі візуальні ефекти» і«Кращий саундтрек».

     Ісус з Назарету / Jesus of Nazareth, 1977

     «Ісус з Назарету» – це міні-серіал з 4 серій, який відтворив життєвий шлях Ісуса Христа від Різдва до Вознесіння до найдрібніших подробиць. Це біографія реальної людини, саме тому цікавить людину XX сторіччя.

     Юнацькі мандри і хрещення, отримання дару і проповідь нового вчення, зрада учнів і мученицька смерть – все це віхи земного шляху Ісуса, історія сина людського і сина Божого.

     Ісус / Jesus, 1979

     2000 років тому народився Ісус Христос. З того часу почався новий відлік в історії людства. Це не випадково: Ісус зробив величезний вплив на хід нашої історії, а для мільярдів віруючих людей Він живий і донині.

     Фільм знятий на основі біблійного викладу Євангелія від Луки. На сьогодні він перекладений вже тисяча шістсот двадцятьма п’ятьма мовами. Фільм «Ісус» став інструментом для благовістя в багатьох країнах світу. Був створений інтернет-проект на основі цього фільму. На питання «Чому фільм?» в місії відповіли просто: «Тому що фільми торкаються сердець і руйнують бар’єри».

     Страсті Христові / The Passion of the Christ, 2004

     Фільм «Страсті Христові» розповідає глядачеві про останні 12 годин життя Ісуса Христа. Фільм у всій яскравості показує страждання і біль, які зніс Спаситель на Хресті за спокуту гріхів людства перед Богом. Проданий Іудою Іскаріотом, Ісус добровільно віддається на неправедний суд Його ворогів – фарисеїв з їх фальшивими звинуваченнями перед правителем. Суд над Ним завершується смертним вироком.

     «Страсті Христові» стали найуспішнішим незалежним фільмом усіх часів. Картина заробила 612 мільйонів доларів в світовому прокаті з бюджетом 30 мільйонів. Фільм став володарем трьох статуеток «Оскар».

     «Це найважчий фільм з усіх, які я коли-небудь знімав, – сказав Стефан Мак-Евет, продюсер фільму« Страсті Христові ». – Це фільм про найважливіші 12 годин всієї вічності, тому, звісно, що у нас виникало багато проблем».

     Сьогодні актор і режисер Мел Гібсон разом зі сценаристом Рендаллом Уолессом працює над продовженням своєї картини «Страсті Христові», яка розповість про воскресіння Ісуса Христа, описане в Новому Завіті.

     Син Божий / Son of God, 2014

     «Син Божий» – це фільм про життя Ісуса Христа, починаючи з його народження і закінчуючи болісною смертю. Розповідь цієї історії ведеться від імені Іоанна Хрестителя, який був не тільки свідком всіх подій, а й учнем Месії. Ісус народився в простій родині Марії та Йосипа і з перших же днів його чекала вірна смерть, оскільки жорстокий цар Ірод наказав убити всіх новонароджених хлопчиків. Подружжя було змушене втікати в Єгипет, оскільки це було єдиною можливістю врятувати їх дитину. Через роки, сім’я повернулася в Назарет, де і підростав Ісус, набираючись мудрості. Подорослішавши, він почав свою подорож. Він народився, щоб померти.

     Вивство Ісуса / Killing Jesus, 2015

     «Вбивство Ісуса» – спроба розповісти про Сина Божого, але вже через призму Його вчення і вірувань учнів. Крок за кроком, занурюючись в древню історію, глядач знайомиться з поглядами римських чиновників, мотивами Пилата, який прийняв доленосне рішення і поведінкою єрусалимських священників. Найперша спроба вбити Ісуса була набагато раніше, коли Він ще був немовлям. З того моменту Його життя ніколи не було простим.

     «Вбивство Ісуса» – телевізійний фільм, натхненний історичним бестселером тележурналіста Білла О’Рейлі і письменника Мартіна Дугарда.

     Воскресіння Христа Risen, 2016

     33 рік н. е., Христос воскрес. Але римський уряд це не влаштовує. Командир Клавіус, який не вірить в християнські проповіді, отримує завдання від прокуратора Понтія Пилата – з’ясувати правду про воскресіння Ісуса і розвінчати дивовижні чутки. В ході пошуків Клавіус зустрічається з апостолами і дізнається такі речі, які перевертають його погляд на світ.

     Підготувала Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 5. 19 листопада. Вифлеєм – місце народження Спасителя
    • Назустріч Різдву Христовому. День 2. 16 листопада. Божа відповідь на людський гріх: обітниця спасення
    • Що таке спасіння? Пояснення для молоді
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)