Лікар почув серцебиття в утробі матері через 10 днів після викидня

Читай також

 • Ми перенесли переривання вагітності і молилися
 • Христе Ісусе, нехай Твій прихід просвітить наші серця!
 • Як виховувати маленьких дітей із великим Богом
    • Лікар почув серцебиття в утробі матері через 10 днів після викидня

     Зачате життя виявилося сильнішим від кровотеч, таблеток для переривання вагітності та алкоголю!

     Для закоханих пар народити дитину ― це велика радість. Майже кожен мріє стати батьками, таіноді радісне очікування дитини порушується, оскільки вагітність проходить не так добре. Багато разів виникають якісь ускладнення при пологах або викидні Так було й у пари, історію якої описуємо.

     Мішель була дуже щаслива разом зі своїм чоловіком Россом. Вони жили в ірландському місті Ньюбридж і мали двох дітей. Насолоджуючись батьківством, хотіли збільшити сім’ю, і Мішель знову завагітніла.

     На жаль, на шостому тижні, коли вона збиралася на роботу, відчула різкий біль. Вона помітила, що її нижня білизна вся в крові, і негайно з чоловіком поїхала до лікарні. Обстеження підтвердило найгірший діагноз: Мішель втратила дитину.

     Це було величезним ударом і для Росса, і для неї. Жінці дали абортивні таблетки для очищення матки та запобігання можливих інфекцій.

     Наступного дня Мішель виписали додому. Перше, що вона зробила після повернення ― спорожнити пляшку вина, в якій вона шукала розраду.

     Перед плановою операцією, пов’язаною з видаленням мертвого плоду, жінка пройшла ще один гінекологічний огляд. Тоді лікарі почули щось неймовірне ― серцебиття дитини в утробі Мішель. З’ясувалося, що вагітність триває. Мішель мала народити близнюків, та, на жаль, одна дитина померла. Ніхто не міг пояснити, як вижило інше немовля.

     «Лікар вийшов із кімнати, потім повернувся з більш досвідченим колегою, який повторив обстеження і сказав, що відчуває серцебиття. Це були найкращі емоції, які я коли-небудь переживала», ― згадує Мішель.

     Сьогодні маленька Меган ― щаслива і здорова дівчинка. Безперечно, її існування залишається дивом.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Ми перенесли переривання вагітності і молилися
    • Христе Ісусе, нехай Твій прихід просвітить наші серця!
    • Як виховувати маленьких дітей із великим Богом
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Наталія Павлишин
       Журналіст "ДивенСвіт"

       Leave a Comment