Дивен_піст: ходімо разом!

Читай також

  • Чому наші релігійні вчинки не означають, що ми святі
  • #НазустрічРіздвуХристовому. День 1. 15 листопада. Назустріч Богові, який надходить
  • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
        • Дивен_піст: ходімо разом!

          Уже від завтра розпочнемо Великий піст. І нашим великим прагненням є прожити його разом!

          Кожен з нас напевно складає для себе “план” як постити, від чого постити. В кожного з нас точно є ті чи інші духовні проблеми, яким хотілось би приділити щонайбільше уваги.

          Однак на шляху до змін завжди багато випробувань. Щоби не згубитися, не опустити рук через труднощі ми пропонуємо прожити піст спільно.

          Натхненні практикою духовних великопісних наук о. Адама Шустака, ми пропонуємо нашим читачам втілити її також.

          Отож щовечора впродовж Великого посту ми публікуватимемо короткі “інструкції” : це своєрідні завдання, які слід буде виконати впродовж наступного дня. Так ми зможемо злучитись разом у переживанні і практикуванні посту, а разом з тим здобути цікавий духовний досвід.

          Ми радо чекатимемо на будь-які ваші запитання, ділення, коментарі під постами до публікації.

          Наша головна мета – пройти час Великого посту як дорогу назустріч Богові.

          День 1. Понеділок Великого посту

          Понеділок Великого посту відкриває для нас час особливої Божої Любові.

          І найперше, що нам слід зробити, розпочиначи піст, то це просити Бога про Його допомогу та підтримку на цьому шляху. Бо піст – не повинен фокусуватись на “мені” і “моїх пожертвах”, але на Богові і Його безцінній спасительній Жертві.

          Отож, впродовж дня, коли лише є вільна хвилинка, молімося про благодать Святого Духа, яка наповнить нас витривалістю і силами. Молімося про плоди Святого Духа, які нас зміцнять.

          Підготувала Тетяна Трачук

           

          Читай також

        • Чому наші релігійні вчинки не означають, що ми святі
        • #НазустрічРіздвуХристовому. День 1. 15 листопада. Назустріч Богові, який надходить
        • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.

               

              Про автора

              Учасник команди ДивенСвіт:)