Той, хто причащається, не може бути байдужим до голодних

Читай також

  • Скільки часу молитися після Причастя?
  • Про Тайну Євхаристії #простими_словами
  • Чи Євхаристія може захистити нас від майбутніх гріхів?
        • Той, хто причащається, не може бути байдужим до голодних

          В урочистість Христових Тіла і Крові Папа нагадує про те, що Пресвята Євхаристія є школою милосердної любові.

          “Пресвята Євхаристія, джерело любові для життя Церкви, є школою милосердя та солідарності. Той, хто живиться Хлібом Христа не може залишатися байдужим перед обличчям тих, які не мають насущного хліба.”

          Такий твіт Папа Франциск поширив у четвер, 3 червня 2021 р., в урочистість Найсвятіших Тіла і Крові Христа, що відзначається у другий четвер після П’ятидесятниці. В Італії та багатьох інших країнах це свято переносять на неділю. І хоч у Ватикані воно відзначається сьогодні та є вихідним днем, урочисту Святу Месу з нагоди Божого Тіла в базиліці Святого Петра Святіший Отець відслужить 6 червня.

          В попередні роки, до спалаху пандемії, Папа Франциск, відновивши звичай святого Павла VI, служив Святу Месу на якійсь парафії на околицях Риму, по її завершенні відбувалася процесійна хода вулицями міста. До цього Свята Меса служилася перед катедральним собором Римської дієцезії базилікою святого Івана на Латерані, а після неї процесійна хода з Найсвятішими Тайнами вирушала до базиліки Santa Maria Maggiore.

          Вшановуючи Пресвяту Євхаристію, роздумуємо над тією глибиною Божої любові до нас, яка спонукала Ісуса, прихованого під виглядом хліба та вина, залишитися з нами, стати поживою для нашого духовного життя.

          Христос стає доступним тим, які Його шукають. Він нас кличе, щоб прийти зустрітись з Ним. Але як нам відгукнутись на Його заклик? Зовнішні ознаки любові повинні походити з серця і виявлятись у свідченні християнського життя. Якщо прийняття Пресвятої Євхаристії нас відновило, то це має проявлятися назовні. Тож просімо благодаті, щоб наші діла були послідовними, дійсними й добрими, нагадуючи спосіб, в який діяв Христос. Просімо Ісуса, щоб наші стосунки з Ним приносили радість, спокій і прагнення справедливості. Таким чином, ми полегшимо іншим шлях до пізнання Бога.

          Vatican NEWS

          Читай також

        • Скільки часу молитися після Причастя?
        • Про Тайну Євхаристії #простими_словами
        • Чи Євхаристія може захистити нас від майбутніх гріхів?
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.