Дві головні жіночі скарги

Читай також

 • «Як досягти гармонії у стосунках?» ― онлайн-курс від «Покликані до любові»
 • Чи можуть меми, снепи та емодзі бути шостою мовою любові?
 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • Дві головні жіночі скарги

     Наша Лабораторія любові виявила, що існують дві головні скарги жінок на чоловіків.
     Перша: «На нього ніколи не можна покластися».
     Друга: «Мені бракує відчуття близькості і контакту».
     Жінки можуть почувати себе самотніми, навіть якщо у них є стосунки з чоловіком. І ці скарги багато в чому взаємозв’язані. Жінки не можуть покластися на свого чоловіка саме тоді, коли потребують його. І основні скарги торкаються емоційної сторони: вислухати, потурбуватися, захистити жіноче серце від страждань.

     Дві головні чоловічі скарги інші: «Надто багато сварок і занадто мало секс».
     Звучить знайомо? Чоловіки теж самотні, навіть якщо у них є стосунки з жінкою. Ми виявили, що чоловіки потребують відчуття близькості не менше, ніж жінки, але їх розуміння тісного зв’язку полягає в тому, щоб було поменше сварок і більше сексу.

     Ці на перший погляд різні скарги жінок і чоловіків насправді мають причинний взаємозв’язок, і усунути їх можна за допомогою простої навички, яка нам подобається іменувати взаємне налаштування. Якщо чоловік взаємно налаштуваний зі своєю жінкою, сварки сходять нанівець, секс стає регулярнішим (і кращим) і більше немає відчуття самотності як у нього, так і у неї. Крім того, взаємне налаштування – це навичка, що забезпечує справжній емоційний зв’язок, з якого виникає надійність, а надійність, – саме те, в чому жінки мають потребу і про що мріють. Іншими словами, це величезне досягнення.

     Лабораторія любові проводила опитування, в ході яких запитувала жінок і чоловіків, чи добре у них виходить спілкуватися зі своїми партнерами (особливо коли ті відчувають печаль, гнів або потребу в прихильності). І ось яку фундаментальну річ ми виявили. Сварки у безлічі пар відбуваються через те, що чоловіки не звертають уваги на жіночі емоції, не налаштовуются з партнерками. Якщо ви намагаєтеся змінити, усунути, звести нанівець, висміяти або проігнорувати емоції жінки, це означає, що ви просто не сприймаєте їх серйозно.

     Навчіться порівняно простому і в той же час дуже важливій навичці взаємного налаштування – і ваші стосунки зміняться докорінно. (Взаємне налаштування також відмінно послужить вам на роботі, при виконанні батьківських обов’язків, та і взагалі в усьому, що стосується стосунків між людьми.)
     Ми виявили, що чоловіки, що навчилися взаємного емоційного налаштування, отримують від стосунків саме те, чого бажають: менше сварок і більше сексу.

     уривок з книги
     Джон Готтман, Джули Шварц-Готтман, Дуглас Абрамс,  Рэчел Абрамс
     Жінка. Керівництво для чоловіків


     Читай також

    • «Як досягти гармонії у стосунках?» ― онлайн-курс від «Покликані до любові»
    • Чи можуть меми, снепи та емодзі бути шостою мовою любові?
    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.