Доєднуйтеся до духовного вікенду «Таємниця Великого Різдва»

Читай також

 • Школа екуменічного діалогу «Християнська віра і дія в часі війни»
 • «Радість в надії» ― проєкт, який допоможе формувати лідерів молодіжних спільнот
 • «Сексуальність не існує сама по собі, вона є ознакою ЛЮДИНИ»
    • Доєднуйтеся до духовного вікенду «Таємниця Великого Різдва»

     У межах проєкту онлайн-школа «Богослов’я тіла» 16-18 грудня відбудеться духовний вікенд «Таємниця Великого Різдва» із отцем Олексієм Саранчуком та БТeam.

     Захід проходитиме в тихому лісовому куточку в реколекційно-відпочинковому Центрі «Світлиця», смт. Брюховичі, що неподалік Львова.

     Вартість участі в духовному вікенді ― 3100 грн.

     Скористайся ВИГІДНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ та до 10 грудня забронюй собі місце за 2500 грн.

     Реєстрація: ТУТ

     Кількість місць ― обмежена.

     Зараз, коли ми переживаємо надзвичайно складний час війни, прагнемо хоча б якось допомогти людям приготуватися до одного з найбільших християнських свят ― Різдва Христового. Багато хто впродовж місяців повномасштабної війни задіяний у волонтерство, не маючи ані часу, ані змоги трохи перезавантажитися. Ця подія допоможе відірватися від повсякдення і зануритися в атмосферу зустрічі з Христом, відчути близькість Бога до нас. Це буде добра нагода засвідчити, що Господь ― поруч у цей страшний час війни і в тих проблемах, які переживаємо, ― пояснює координатор події, засновник онлайн-школи «Богослов’я тіла», священнослужитель Українського Католицького Університету отець Володимир Гриб

     Команда онлайн-школи «Богослов’я тіла» вперше організовує таку подію.

     Ми вирішили зібрати охочих пережити це Різдво по-особливо. Це буде дуже затишна і цікава зустріч. Окрім реколекцій з отцем Олексієм Саранчуком ― духівником УКУ, відомим проповідником, реколектантом, автором і виконавцем авторських пісень, матимемо молитву прослави. Також упродовж трьох годин з нами працюватимуть художниця і психологиня Арт-терапевтичного простору «Сонячна майстерня». Тож це буде насичений духовно-відпочинковий вікенд, ― додав координатор події.

     Загалом у межах онлайн-школи «Богослов’я тіла» планують періодично організовувати подібні вікенди не лише духовні, а й психологічного, богословського, сексологічного характеру.

     Метою нашого основного проєкту ― онлайн-школи «Богослов’я тіла» є руйнування стереотипів про тілесність і сексуальність. Також ставимо собі за мету відкривати значення тіла і сексуальності людини. У час Великого Посту і в період після Великодня маємо вже заплановано психологічний і богословський вікенди. Це будуть інші спікери, інша програма, ― пояснив отець Володимир Гриб.

      

     Читай також

    • Школа екуменічного діалогу «Християнська віра і дія в часі війни»
    • «Радість в надії» ― проєкт, який допоможе формувати лідерів молодіжних спільнот
    • «Сексуальність не існує сама по собі, вона є ознакою ЛЮДИНИ»
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"