«Будьте свідками цінностей і сенсів за які помирають ваші друзі! Не бійтесь бути іншими і свідчити Бога!» ― отець Роман Демуш на зустрічі Католицьких скаутів Європи в Україні

Читай також

 • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
 • Українська молодь демонструвала своє лідерство в Польщі у програмі «ГОРИ ЛІДЕРІВ»
 • Великоднє послання Блаженнішого Святослава
    • «Будьте свідками цінностей і сенсів за які помирають ваші друзі! Не бійтесь бути іншими і свідчити Бога!» ― отець Роман Демуш на зустрічі Католицьких скаутів Європи в Україні

     У суботу, 18 листопада, у Львівській духовній семінарії святого Духа відбулися Загальні збори Католицьких скаутів Європи в Україні .

     Заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш, який співслужив Божественну Літургію із отцем Вальдемаром Павелцом РКЦ, отцем Тарасом Карвацьким і отцем Миколою Білецьким, поділився емоціями від цієї зустрічі:

     ― Велика радість та приємність сьогодні молитися разом та бути в товаристві Католицьких Скаутів із нагоди Загальних Зборів. Мав велику честь представляти Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ та передати вітання від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослав та голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отця Ростислава Пендюка українським скаутам. Надзвичайно мило було вітати комісарів-скаутів із Франції, Бельгії та Польщі.

     У своєму зверненні до молоді отець Роман закликав:

     ― Будьте свідками цінностей і сенсів за які помирають ваші друзі! Не бійтесь бути іншими і свідчити Бога!

     Натомість від молоді отець Роман почув дуже цінне послання ― «Надзвичайно важливо сьогодні молитися не лише за вас, а й з вами!»

     Із вітальним листом до Католицьких скаутів Європи в Україні через президента пана Андрія Легедзу звернувся і Блаженніший Святослав, акцентувавши зокрема на важливості підтримки молоді, на плечі якої впали тягарі війни:


     «Завдання християнських молодіжних організацій — не залишити юнаків і юначок наодинці з їхніми труднощами, а показати їм милосердного Ісуса Христа, який зцілює рани та дарує надію, який переможно входить крізь замкнені двері до своїх переляканих учнів зі словами: „Мир вам!“ (пор. Ів. 20, 21). Сьогодні, як ніколи, наша Церква потребує щирих молодих сердець, запалених любов’ю до Христа та Його Матері — Пресвятої Богородиці, щоб ними послужити цьому світові, який так часто позначений болем, зневірою та страхом перед майбутнім», — наголосив Блаженніший Святослав.

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
    • Українська молодь демонструвала своє лідерство в Польщі у програмі «ГОРИ ЛІДЕРІВ»
    • Великоднє послання Блаженнішого Святослава
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"