«Прийди і подивися». 40 учасників із усієї України розпочали формаційне навчання

Читай також

 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
 • Українська освітня платформа: На Кіровоградщині звели перший багатоквартирний модульний будинок для ВПО
 • «Жийте, а не животійте!» – отець Роман Демуш до молоді Донецького Екзархату
    • «Прийди і подивися». 40 учасників із усієї України розпочали формаційне навчання

     Майже 40 молодих людей із цілої України беруть участь у формаційно-освітній програмі «Прийди і подивися», яку реалізовує Українська освітня платформа разом із Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ. Подія відбулася в Патріаршому домі.

     — Цей проєкт є відповіддю молоді на духовну формацію, необхідність в якому означила під час соціологічного дослідження перед Форуму молодіжного душпастирства, який проводила Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ. Для нас дуже цінно реалізовувати таку програму для молоді, щоб допомагати їй зростати духовно. Особливість наших учасників у тому, що вже мають досвід духовного зросту і є активними в парафіяльному житті. Тож участь у цьому проєкті — це ще одна сходинка у їхньому пізнанні Бога та будуванні своїх стосунків з Ісусом. Сподіваємося, що досвід духовної формації буде для них корисним і вони зможуть його передати його іншим. Саме тому ця програма базується на уривку зі Святого Письма, де розповідають про зустріч Филипа та Натанаїла, який каже — «Прийди і подивися». Ми спонукаємо людей пізнавати справжнього Ісуса і поділитися цим зі своїми друзями, — розповів заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш.

     Сенси програми:

     • Християнська молодь – одна з основних рушійних сил сьогодення.

     • Ставити запитання, які здаються незручними і отримувати на них відповідь.

     • Знайомство з Живим Ісусом – основа якісного християнського життя.

     • Бути християнином – круто!

     • Спільнота однодумців, як безпечне середовище для духовної формації.

     • Молодь, яку чують = молодь, яка діє.

     — Ми вважаємо, що співпраця з Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ є дуже важлива, бо разом можемо створити продукт, який стане поштовхом для християнської молоді України, щоб вони мали творити соціальні зміни, заявляти, що вони — християни. Важливим компонентом є їхня духовна формація, без якої все попереднє — неможливе. Перші зустрічі продемонстрували, що учасники дуже зацікавлені і готові вчитися, — зазначила координаторка програми «Прийди і подивися», проджект менеджерка Української освітньої платформи Наталія Лелюк.

     Програма «Прийди і подивися» матиме три цикли реколекцій, два онлайн-марафони та два онлайн-курси. А також декаду місійності, щомісячні зустрічі з духівниками в малих групах. І на завершення — місійну подорож на схід України.

     — Для нас співпраця з Українською освітньою платформою надзвичайно важлива, адже завдання Церкви — виховувати добрих християн і чесних громадян. Тож така колаборація в молодіжному апостоляті сприятиме тому, що наша молодь дасть добрі результати і сприятиме, що наша молодь буде саме такою, — додав отець Роман Демуш.

     Підготувала Наталія Павлишин

      

     Читай також

    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Українська освітня платформа: На Кіровоградщині звели перший багатоквартирний модульний будинок для ВПО
    • «Жийте, а не животійте!» – отець Роман Демуш до молоді Донецького Екзархату
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"