Ювілейний рік. Відвага

Читай також

  • Отець Роман Демуш: «Дякуємо за цінну увагу до нас у час Тезе»
  • Єпископ Філіп із Таллінна: «Ми молимося за Україну і за усіх українців»
  • Париж прийматиме 48-ме новорічне «Паломництво довіри на землі»
        • Ювілейний рік. Відвага

          Українська молодь розпочинає Ювілейний Рік!

          Як вже згадувалось у відео Владики Браяна (Байди) – голови Патріаршої комісії УГКЦ у справах молоді, що готуючись до Ювілею Молоді, що відбудеться з 28 липня по 3 серпня в Римі ми розпочинаємо цикл духовно-формаційних зустрічей «Паломники Надії», які включатимуть 3 блоки:


          – відео катехизи від молодіжного салезіянського руху;
          – напрацювання для проведення зустрічі у місцевій спільноті з духівником;
          – дискусійний щомісячний Zoom з владикою Браяном (Байдою).

          Ціллю цієї програми є духовно приготуватися і переживати подію Ювілею, як тих, хто буде здійснювати паломництво до Риму, так і тих, хто готуватиметься на місцях при парафіях, ювілейних храмах та в місцевих спільнотах.

          Отож, пропонуємо вашій увазі тематичний блок «Визнання віри» і заохочуємо до перегляду першої відео-катехизи про ВІДВАГУ, що слугує рушієм і надихає нас на паломництво Надії.

          Ювілейний Рік має важливе значення для церкви і спільноти віруючих, що по особливому віднаходить свій шлях до Бога, відновляє всі духовні сили, щоби бути зі Своїм Творцем. Ця традиція дуже широко поширюється в церкві: кожних 25 років ми святкуємо Ювілей. Назва цього року є НАДІЯ, що є основою нашого християнського життя, є богословською чеснотою і є для того, щоб оживити той шлях, який потрібно пройти до Бога.

          Ключовими моментами у Ювілейному Році є паломництво та визнання віри, щоб переступити Святі Двері та здійснити акт покаяння – примирення, в котрому досвідчуємо милосердя і Божу любов.

          Темою цього місяця є ВІДВАГА, яка є основою, щоб розпочати наш шлях. Відвага – це внутрішній наш стан, наш запал і бажання. Перед тим, як пуститися в подорож, ми повинні прийняти рішення, чи ми потребуємо цього шляху. Тому так важливо знайти внутрішню мотивацію, яка запалить нас почати рухатися. Паломництво потребує ентузіазму, бажання серця. Паломництво потребує відваги, тому що в ньому ми досвідчуємо, як багато невизначеностей може опинитися на нашому шляху. І тому ми хвилюємось, чи нам це під силу, чи зможемо ми подолати цей шлях.

          Тому першим кроком стане віднайдення цієї відваги. В допомогу цьому нам приходить 121 псалом. Мій шлях – це не дорога, в якій я рухаюсь самотужки, а це є спільна справа, в яку ми йдемо разом з іншими. Господь крокує разом з нами. Знайти відвагу – це зрозуміти, що в моєму просторі я не є сам. Потрібно відважитися залишити те, до чого я так звик, щоби відкрити для себе нові горизонти.

          Запитання для роздумів, щоб побачити наш стан відваги:
          – що є моїм страхом і мене блокує?
          – який шлях я хотів би та мрію розпочати?
          – чи я досвідчую, що Господь у молитві для мене є допомогою, чи я відчуваю, що Він приходить і є поруч зі мною?

          Відповідями на ці запитання, рефлексією та роздуми над першим відео зможемо поділитись вкінці місяця, на підсумковій zoom зустрічі, котру анонсуємо згодом.

           

          Читай також

        • Отець Роман Демуш: «Дякуємо за цінну увагу до нас у час Тезе»
        • Єпископ Філіп із Таллінна: «Ми молимося за Україну і за усіх українців»
        • Париж прийматиме 48-ме новорічне «Паломництво довіри на землі»
          • Оціни

            [ratemypost]

               

              Про автора

              Журналіст "ДивенСвіт"