Дев’ятниця до святого Ґерарда. Шалений з любові до розп’ятого Ісуса Христа

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Дев’ятниця до святого Ґерарда. Шалений з любові до розп’ятого Ісуса Христа

    Дев’ятницю до святого Ґергарда разом із отцем Назарієм Ланьком можна молитися можна в різних наміреннях, головно за збереження зачатих дітей і ненароджених ще (бо св. Ґерард є їхнім покровителем!), також за добру сповідь (бо рівно ж св. Ґерард є покровителем доброї сповіді) і в усіх інших, які маєте на серці, наміреннях.

    Святий Альфонс – засновник згромадження найсвятішого відкупителя казав, що Ісус Христос став, немовби, шаленим від любові до людини, що вийшов аж на хрест. Святий Ґергард став шаленим з любові до розп’ятого Ісуса Христа.

    Хрест Христовий обрав за єдине знаряддя, за єдину книжку, з якої читав і вчився, як любити Бога.

    Він казав, що мусимо перенести ті самі терпіння, які терпів за нас через наші гріхи. Коли надходило пасхальне тридення, говорив, що маємо наслідувати Ісуса Христа терплячого. Маємо, як і Він померти для всього , що нас роз’єднує з Богом, те, що не дозволяє нам ставати святими.

    Святий Ґергард є особливим учнем розп’ятого Ісуса Христа. І запрошує кожного з нас, щоб ми біля стіп розп’ятого Ісуса каялися, оплакували свої гріхи і вчилися любити.

    Отець Назарій просить поширювати дану дев’ятницю, бо, на жаль, в нас в Україні, на відміну як до св. Антонія чи отця Піо, набожність до св. Ґерарда розвинута ще недостатньо, а даремно! Св. Ґерард є не менш славним чудотворцем (найбільшим чудотворцем XVIII століття в Італії!) ніж вище згадані святі.

    Дев’ятниця до святого Ґерарда. Побожна дитина

    Дев’ятниця до святого Ґерарда. Побожний кравчик

    Дев’ятниця до святого Ґерарда. Терпеливий слуга

     

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Журналіст "ДивенСвіт"