Папа Франциск зустрівся з душпастирями молоді УГКЦ

Читай також

 • Дикастерія віровчення про «серйозні порушення» проти людської гідності
 • ВПЛИВ НА ПАПУ РИМСЬКОГО. ДУХОВНИЙ ВИМІР ВОЇНА. ЗЛОВТІХА. ЗНАМЕННЯ. НА ВСЕ ВОЛЯ БОЖА? | Жовті Кеди
 • Посол України у Ватикані: Потрібно відкривати нові фронти, а не білий прапор піднімати
    • Папа Франциск зустрівся з душпастирями молоді УГКЦ

     Відповідальні за молодіжне душпастирство в УГКЦ прибули до Ватикану з робочим візитом в рамках приготування участі українських юнаків і дівчат у Світовому дні молоді в Лісабоні.

     В ці дні з робочим візитом у Ватикані перебувають представники Комісії УГКЦ в справах молоді. Члени делегації, яку очолює голова комісії о. Ростислав Пендюк, мали зустрічі в Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя, присвячені приготуванню участі українців у Світовому дні молоді, який від 1 до 6 серпня 2023 р. відбуватиметься у столиці Португалії місті Лісабоні.

     У середу, 5 квітня 2023 р., священики взяли участь у загальній аудієнції з Папою Франциском, по завершенні якої мали нагоду поспілкуватися з ним, розповівши про становище молоді в Україні та про важливість її паломництва до Лісабона.

     Розповідає отець Роман Демуш, Заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ :

     Сьогодні, 5 квітня, в межах загальної аудієнції Папи Франциска на площі святого Петра у Ватикані делегація Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ мала нагоду короткого спілкування з Папою Франциском. У своєму загальному зверненні Папа Франциск говорив про важливість бачити і відчувати рани інших.

     Ми, як душпастирі молоді УГКЦ, розповіли Папі про те, що нашою надією є перш за все молодь. Блаженніший Святослав завжди наголошує, що найбільше тягар війни впав на плечі молоді. І саме молодь є надією Церкви і свого народу, своєї країни.

     Папа у своєму листі Christus vivit говорить, що молодь ― це сьогодення своєї Церкви, ми наголосили, що українська молодь ― це сьогодення нашої країни.

     Також подякували йому за те, що бачить рани українського народу і допомагає їх нам лікувати.

     Ми приїхали до Апостольської Столиці є організація паломництва української молоді на Дні світової молоді , які відбуватимуться в серпні у Лісабоні. Ми розповіли Папі про деякі організаційні процеси і знову ж таки словами Блаженнішого Святослава сказали, що українська молодь мусить у Лісабоні, бо дехто хоче, щоб нас не було. Тому нам так важливо організувати і зібрати ту молодь, яка розсіяна за межами своєї країни, щоб у Лісабоні почути слова вдячності і подякувати тим, хто підтримує Україну в такі непрості часи.

     На завершення ми висловили сподівання на те, що Папа Франциск зможе зустрітися з українською молоддю на СДМ у Лісабоні.

     Читай також

    • Дикастерія віровчення про «серйозні порушення» проти людської гідності
    • ВПЛИВ НА ПАПУ РИМСЬКОГО. ДУХОВНИЙ ВИМІР ВОЇНА. ЗЛОВТІХА. ЗНАМЕННЯ. НА ВСЕ ВОЛЯ БОЖА? | Жовті Кеди
    • Посол України у Ватикані: Потрібно відкривати нові фронти, а не білий прапор піднімати
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.