Гурт TRIODA запрошує до Зарваниці + відео

Читай також

 • Кілька порад щодо молитви від о. Юстина Бойка
 • Плоди Світового дня молоді вже дозріли
 • Освіта нині: слухати, спілкуватися, шукати, усвідомлювати
  • Оціни

     Гурт TRIODA запрошує до Зарваниці + відео

     Особливими гостями цьогорічної прощі у Зарваниці буде відомий український гурт із Тернополя TRIODA. Хлопці також вестимуть нічну мистецько-духовну програму на Співочому полі. Спеціально для Молодіжного християнського порталу ДивенСвіт співаки розповіли з яким настроєм та очікуваннями збираються на прощу.

     — Чим вас вабить Зарваницька проща?

     — Це святе місце. Ми хочемо туди йти, бо там отримуємо духовне очищення. Цього разу ми презентуємо нову пісню, присвячену Патріархові Йосифу Сліпому „У Сибірі в концтаборі“. Вважаємо своїм обов’язком донести до молоді, ким є Йосиф Сліпий — святий мученик, будівничий Української Церкви, і наскільки вагомою сьогодні є його праця.

     — Що особливого у виступах на Співочому полі у Зарваниці?

     — До цього місця люди приходять за духовним очищенням, духовним збагаченням. В Зарваниці завжди вирують такі емоції, які складно передати, просто треба бути там і черпати всю ту енергетику, яка панує — на Співочому полі, під час зустрічі з Патріархом Святославом, на Свічковій ході. Там особлива публіка. Адже сучасна християнська молодь має дуже багато можливостей для духовного зростання і, зрештою, вона усвідомлює, що Господь поруч, що можна бути собою і бути з Богом. Їм комфортно, легко, вони танцюють, співають, веселяться. Вони розуміють: Церква — це добро, позитив, радість. Нас тішить, що ми причетні до цього.

     — Чому саме цього року варто йти до Зарваниці?

     — У святі місця треба йти завжди. Та цьогорічна проща до Зарваниці — особлива. Адже вона присвячена 125-річччю від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого — саме він був тим, хто сприяв, аби наша Українська Церква була на тому рівні, як маємо сьогодні. Та ще одній визначній події — 150-тій річниці від дня коронації Чудотворної Ікони Матері Божої Зарваницької. Крім того, це можливість усім разом помолитися за мир в Україні та щоб наша держава процвітала.

     Тож бажаємо, щоб кожен на прощі знайшов те, що шукає та почерпнув добро і благодать. Зустрінемося у Зарваниці!

     Спілкувалася Наталія ПАВЛИШИН

     Знайшов помилку? Допоможи виправити! Виділи фрагмент тексту та натисни Ctrl+Enter.

     Читай також

    • Кілька порад щодо молитви від о. Юстина Бойка
    • Плоди Світового дня молоді вже дозріли
    • Освіта нині: слухати, спілкуватися, шукати, усвідомлювати
     • Оціни

        

        

       Підпишись на новини

       Про автора

       Наталія Павлишин
       Журналіст "ДивенСвіт"

       Напиши відгук