Святе Письмо з розважанням на 26 березня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 26 березня

     Послання до Євреїв 3:12-16

     12 Глядіть же, брати, щоб у когось із вас не було серця лукавого в невірстві і щоб воно не відступило від живого Бога, 13 а, навпаки, підбадьорюйте щодня один одного, доки триває те «сьогодні», щоб хтось із вас не став запеклим через обманство гріха.14 Бо ми стали учасниками Христа, якщо додержуємо аж до кінця твердо нашу віру, як напочатку, 15 як ото говориться: «Коли почуєте сьогодні його голос, не твердійте серцями вашими, як то було на місці бунту.» 16 Хто були ті, що почувши, збунтувалися? Хіба не всі ті, що вийшли з Єгипту під проводом Мойсея?

     Євангелія від Марка 1:35-44

     35 Уранці ж, іще геть за ночі, вставши, вийшов і пішов на самоту й там молився. 36 Та Симон і ті, що були з ним, поспішили за ним, 37 знайшли його й кажуть до нього: “Усі тебе шукають.” 38 Він же відповів їм: “Ходімо деінде, у сусідні села, щоб і там проповідувати, бо я на те й прийшов.” 39 І він пішов і проповідував в їхніх синагогах по всій Галилеї, і виганяв бісів. 40 І приходить до нього прокажений, благає його та, припавши на коліна, каже йому: “Якщо хочеш, то можеш мене очистити.” 41 І, змилосердившись, Ісус простягнув свою руку, доторкнувсь його і сказав до нього: “Хочу, будь чистий!” 42 І вмить проказа зійшла з нього, і став він чистий. 43 І, звернувшись до нього суворо, негайно відпустив його 44 й мовив йому: “Гляди ж, нікому не кажи нічого, а йди та покажися священикові, ще й принеси за твоє очищення, що повелів був Мойсей, їм на свідоцтво.”


      

     Заплутуємось часто своїми проблемами, турботами, гнівом, образами, немов прокажені. І так ходимо, блукаємо немічні. Гріх діє дуже подібно до прокази – він перемінює всю нашу середину до невпізнання, серуе вкривається болючими гнійниками.

     Допоки отак ходимо, Бог чекає. Він особливо сьогодні готовий доторкнутись наших душ і сказати: “Хочу, будь чистий!”

     Ісус не дорікає нікому і ні в чому, Він сумирно служить. Служить і сьогодні кожному з нас у Пресвятих Тайнах, особливо ж у Євхаристії. Тому, коли вже задосить важких ніш буде у нас на серці, не треба боятись прийти до Христа із проханням чистоти, бо Він завжди готовий нести кожен наш хрест.

     Потрібна лише наша до нього довіра.

     Господи, зроби нас чистими! Амінь.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.