Святе Пиьсмо з розважанням на 28 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Пиьсмо з розважанням на 28 червня

     Послання до Римлян 4:4-12

     4 Тому, хто виконує якусь роботу, заробіток рахується не як ласка, але як щось належне; 5 тому ж, хто не виконує, а вірує в того, який оправдує нечестивця, віра його рахується за оправдання. 6 Як то й Давид проголошує щасливим чоловіка, якому Бог зараховує оправдання без діл: 7 «Щасливі ті, яким відпущені беззаконня і яким гріхи прикриті. 8 Щаслива людина, якій Господь гріха не порахує.» 9 Чи ж оце щастя лише для обрізаних, а чи й для необрізаних? Бо ми говоримо: «Віра була зарахована Авраамові як оправдання.» 10 Як же зарахована? Як він уже був обрізаний, чи як ще необрізаний? Не як він був обрізаний, але як необрізаний. 11 І він прийняв ознаку обрізання, – печать оправдання, через віру, яку мав, бувши необрізаним, щоб бути батьком усіх тих, які вірять, не будучи обрізаними, щоб оправдання було їм теж пораховане; 12 і щоб він був батьком обрізання не лиш обрізаним, але й тим, що ходять слідами віри, яку ще перед обрізанням мав батько наш Авраам.

      

     Євангелія від Матея 7:15-21

     15 Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині – вовки хижі. 16 Ви пізнаєте їх за плодами їхніми; хіба збирають виноград з тернини або з будяків – смокви? 17 Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані. 18 Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих. 19 Всяке дерево, що не родить доброго плоду, рубають і в вогонь кидають. 20 За їхніми плодами, отже, пізнаєте їх. 21 Не кожний, хто промовляє до мене: Господи, Господи! – ввійде в Царство Небесне, лише той, хто чинить волю Отця мого, що на небі.


     Господь для кожного з нас має свій план і прекрасно знає наші слабкості. У Його силах, волі та милосерді – пробачити чи покарати.

     Щаслива людина, якій Господь гріха не порахує.

     В кожному складному випадку життя маємо єдину нагоду – просити Бога про милосердя та допомогу. Ми помиляємось, іноді навіть надто часто. Однак це не вирок.

     Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані.

     Життєва постава людини, її пріоритети та цінності здебільшого визначають ракурси руху. Рух не буває непомильним. Однак помилки не завжди мають ставати вірішальними у ставленні до людини.

     При кожному виборі просімо Бога про допомогу у розпізнаванні плодів. Амінь.

      

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]