Святе Письмо з розважанням на 29 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада

     Перше послання до Солунян 3, 9-13.

     9. Яку дяку можемо віддати Господеві за всю радість, якою ви нас врадували перед нашим Богом? 10. Ніч і день якнайревніше молимося, щоб побачити ваше лице та доповнити те, чого бракує вашій вірі. 11. Нехай же сам Бог і Отець наш та Господь наш Ісус направить нашу до вас путь. 12. Вам же нехай Господь дасть зріст і наповнить щедро любов ю один до одного й до всіх, такою самою, яку ми маємо до вас, 13. і нехай він зміцнить ваші серця, щоб були бездоганними у святості перед Богом і Отцем нашим, як прийде Господь наш Ісус з усіма його святими.

     Євангеліє від Луки 11, 34-41.

     34. Світло твого тіла – око твоє. Коли око твоє здорове, все тіло твоє світле; коли ж воно недуже, все тіло твоє темне. 35. Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою. 36. Коли, отже, все тіло твоє світле й нічого темного не має, воно буде все в світлі, так, як коли б освічувало тебе світло своїм сяйвом.

     37. Коли він говорив іще, якийсь фарисей запросив його на обід до себе. Ісус увійшов і сів за столом. 38. Побачивши це, фарисей здивувався, що він перш не обмився перед обідом. 39. Господь сказав до нього:

     – От ви, фарисеї, чистите лиш зверху чашу й полумисок, самі ж ви всередині повні здирства й лукавства. 40. Безумні! Чи той, що зробив верх, чи не зробив і середини? 41. Краще дайте милостиню з того, що всередині, і все у вас буде чисте.


     Люди із вадами зору зовсім не так бачать світ – бачать його чи то некольоровим, чи ще якимсь зміненим. І відчувають дискомфорт. Так само із душевним зором, який дає нам Господь. Цей зір стовідсотковий та ідеальний, але плямується впродовж життя.

     Тому так важливо пильнувати свою совість і те, щоб вона була чутливою. Бо людина звикає жити у напівтемряві із напіврозплющеними очима.

     Але ж Господь хоче, щоб ми бачили більше!

     Зовнішнє упорядкування не завжди є ознакою порядку внутрішнього, який будує. Але вчинки щирі завжди виявляють суть. Господь прагне бачити нас щасливими. Пильнуймо!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]