Святе Письмо з розважанням на 10 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 10 серпня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 1, 1-7.

     1. Павло, з волі Божої апостол Христа Ісуса, і брат Тимотей, Церкві Божій, що в Коринті, з усіма святими в усій Ахаї: 2. благодать вам і мир від Бога, Отця нашого і Господа Ісуса Христа.

     3. Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець усякого милосердя і Бог усякої втіхи, 4. що втішає нас у всім нашім горі, щоб ми могли втішити тих, які у всяких скорботах, тією втіхою, якою Бог нас самих утішає. 5. Бо як маємо в собі Христових страждань повну ущерть міру, так і маємо через Христа повну ущерть міру утішення. 6. Отже, чи терпимо скорботи, воно на вашу втіху та спасіння; чи втішаємось, воно теж на вашу втіху, і це дає вам силу переносити терпеливо ті страждання, які ми терпимо. 7. Наша надія на вас повна, бо знаємо, що так само, як маєте участь у стражданнях, так матимете й у радощах.

      

     Євангеліє від Матея 21, 43-46.

     43. Сказав Господь юдеям, що до нього прийшли: відніметься від вас царство Боже й дасться народові, що буде приносити плоди його. 44. Хто впаде на цей камінь, розіб’ється, а на кого він упаде, того роздушить.

     45. Почувши ці притчі, первосвященики й фарисеї зрозуміли, що він про них говорить. 46. І намагалися схопити його, та боялися людей, бо ті мали його за пророка.


     Іноді, коли багато проблем навалюється на наші плечі, починаємо думати, а де є Бог. Чому Він не допоможе у цій ситуації, чому нічого не робить, щоб змінити або повернути хід речей.

     Насправді Бог за кожним має пильне око. Однак є події, люди та обставини, які в житті кожного просто мусять бути.

     Ісусові терпіння на землі – зразок невимірної покори передовсім. І до такої покори усім нам варто прагнути. Бо за хресним болем – вічна радість, відкрита завжди для кожного із нас. І про це варто пам’ятати.

     Завжди будьмо певні до Божої присутності в своєму житті. Бо Він поруч.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Коментарі