Святе Письмо з розважанням на 5 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 5 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 4, 4-12.

     4. Браття, тому, хто виконує яку роботу, зарібок рахується не як ласка, але як щось належне; 5. тому ж, хто не виконує, але вірує в того, який оправдує нечестивого, віра його рахується за оправдання. 6. Як і Давид проголошує щасливим чоловіка, якому Бог зараховує оправдання без діл:

     7. Блаженні ті, яким відпущені беззаконня
     і яким гріхи прикриті.
     8. Щаслива людина, якій Господь гріха не порахує.

     9. Хіба блаженство лише для обрізаних, хіба також і не для необрізаних? Бо ми говоримо: віра була зарахована Авраамові як оправдання. 10. Як же зарахована? Як він уже був обрізаний чи як ще необрізаний? Не як він був обрізаний, але як необрізаний. 11. І він прийняв знак обрізання, печать оправдання, через віру, яку мав, бувши необрізаним, щоб бути батьком усіх тих, які вірять, не будучи обрізаними, щоб оправдання було їм теж зараховане 12. і щоб він був батьком обрізання не лиш обрізаних, але й тих, що ходять слідами віри, яку ще перед обрізанням мав батько наш Авраам.

     Євангеліє від Матея 7, 15-21.

     15. Сказав Господь: Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині – хижі вовки. 16. Ви пізнаєте їх по їхніх плодах; хіба збирають виноград з тернини або з будяків – смокви? 17. Так кожне добре дерево родить гарні плоди, а лихе дерево – плоди погані. 18. Не може добре дерево приносити плодів поганих, ані лихе дерево – плодів добрих. 19. Всяке дерево, що не родить доброго плоду, рубають і в вогонь кидають.

     20. По їхніх плодах, отже, пізнаєте їх.

     21. Не кожний, хто до мене каже: Господи, Господи!, ввійде в царство небесне, але той, хто чинить волю Отця мого, що на небі.


     Мт. 7, 21: “Не кожний, хто до мене каже: Господи, Господи!, ввійде в царство небесне, але той, хто чинить волю Отця мого, що на небі”

     Як багато ваших знайомих та й ви щонеділі, а чи й щовечора ходять на Богослуження? Як багато з них і з-поміж вас ретельно відстежують всі церковні свята, щоб не забути відсвяткувати належним чином? Та чи лише в цьому полягає християнство?

     Жити з любов’ю, дарувати любов, помножувати її, обдаровуючи нею не лише тих, хто нам дорогий; бути добрими не лише до тих, хто нам вигідний; бути  не такими, як зручніше, а тими, які наслідують Христа у своїй любові, справедливості, способі життя. У такий спосіб чинитимемо волю Бога.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.