Святе Письмо з розважаннями на 15 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 15 серпня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 14, 6-19.

     6. Браття, якщо б я прийшов до вас і став говорити мовами, яка вам користь з мене, якби я не говорив вам ні об’явленням, ні знанням, ні пророцтвом, ні наукою? 7. Так само воно і з бездушними речами, що дають звук, чи то сопілка, чи то цитра: коли не видають із себе різних звуків, як пізнати, що грається на сопілці чи на гуслах? 8. Якже сурма лунає невиразно, хто приготується до бою? 9. Отак воно і з вами: коли ваша мова не має в собі ясних слів, як зрозуміти те, що говорите? Ви будете на вітер говорити! 10. Є їх чимало, тих усіляких мов на світі, і ні одна з них не позбавлена значення. 11. Та коли я не розумію значення слів, буду тому, хто говорить, чужинцем, і той, хто говорить, буде мені чужинцем. 12. Тому й ви, коли прагнете духовних дарів, старайтеся мати їх вщерть для збудування Церкви.

     13. Хто, отже, говорить мовами, хай молиться, щоб умів вияснити. 14. Бо коли я молюся мовами, дух мій молиться, але розум мій без плоду. 15. Що ж, отже, робити? Буду молитися духом, і розумом буду молитись. Буду співати духом, а і розумом буду співати. 16. Інакше бо, коли дякуватимеш духом, як звичайна людина скаже «Амінь» на твою подяку, коли не знає, що ти кажеш? 17. Ти гарно дякуєш, та другий тим не повчається. 18. Дякую Богові моєму, що я більш усіх вас мовами говорю, 19. але в Церкві волію п’ять слів розумом моїм сказати, щоб навчити інших, ніж десять тисяч слів мовами.

     Євангеліє від Матея 20, 17-28.

     17. В той час Ісус, ідучи у Єрусалим, узяв набік дванадцятьох і дорогою сказав їм:

     18. – Оце ми йдемо в Єрусалим, і Син чоловічий буде виданий первосвященикам і книжникам, і засудять його на смерть. 19. І видадуть його поганам, щоб ті глумилися, катували та розп’яли його; і третього дня він воскресне.20. Тоді підійшла до нього мати Заведеєвих синів зо своїми синами і вклонилась, щоб його щось просити. 21. Він сказав їй:

     – Чого бажаєш?

     Та йому відповіла:

     – Скажи, щоб оці два сини мої сіли в твоєму царстві – один праворуч, другий ліворуч тебе.

     22. Ісус у відповідь мовив:

     – Не знаєте, чого просите. Чи можете ви пити чашу, яку я маю пити?

     Сказали йому:

     – Можемо.

     23. Промовив до них:

     – Чашу мою питимете, але сісти праворуч мене чи ліворуч, не моє це давати, лише – кому Отець приготував.

     24. Почувши це, десятеро почали нарікати на двох братів. 25. Ісус покликав їх і сказав:

     – Ви знаєте, що князі народів панують над ними, і вельможі гнітять їх. 26. Не так має бути між вами. Але хто хотів би у вас бути великий, нехай буде вам за слугу. 27. І хто б хотів у вас бути перший, нехай стане вам за раба.

     28. Так само Син чоловічий прийшов не щоб йому служили, але щоб служити й дати життя своє як викуп за багатьох.


     Ісус, перебуваючи на землі, дав нам приклад того, як має виглядати життя християнина – не у служінні своїм пристрастям, а у служінні ближнім.

     Служінні, яке дуже часто буде недооціненим, не прийнятим, не поцінованим. Якщо ми прагнемо здобути собі статус тут, на землі, то це не складно, значно складніше заслужити собі на Царство Небесне.

     Приготувати своє серце до зустрічі із Творцем, йдучи дорогою багатьох випробувань, які найчастіше трапляються у стосунках.

     Люди не приходять у наше життя випадково – нам треба просто зрозуміти, а як саме я можу послужити цій людині у цей конкретний момент.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.