Святе Письмо з розважанням на 6 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 січня

     До Тита послання святого апостола Павла читáння.

     Тит. 302 зач.; 2, 11-14; 3, 4-7.

     11. Сину Тите, Божа благодать явилася спасенна всім людям 12. і навчає нас, щоб ми, зреклися нечестя та грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці, 13. чекаючи блаженної надії і славної появи великого Бога й Спаса нашого Ісуса Христа, 14. який видав себе самого, щоб викупити нас від усякого беззаконня та щоб очистити собі народ, що був би його власний, ревний до добрих діл.

     4. Та коли явилась ласкавість і любов до людей Спаса нашого Бога, 5. він спас нас не ради діл справедливости, які ми були зробили, але зо свого милосердя, купіллю відродження і відновлення Святого Духа, 6. якого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, нашого Спаса, 7. щоб ми, оправдані його благодаттю, стали згідно з надією наслідниками життя вічного.

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Мт. 6 зач. 3, 13-17.

     13. В той час Ісус прибув із Галилеї на Йордан до Івана, щоб христитися від нього, 14. але Іван противився йому, кажучи:

     – Мені треба христитися в тебе, а ти приходиш до мене?

     15. Ісус у відповідь сказав до нього:

     – Лиши це тепер, так бо личить нам здійснити всяку правду.

     І він лишив його. 16. А охристившись, Ісус зараз же вийшов з води. І ось розкрилось небо, і він побачив Духа Божого, який спустився, мов голуб, і зійшов на нього.

     17. І голос пролунав з неба:

     – Це Син мій любий, якого я вподобав.


     Мт. 3, 17: «І голос пролунав з неба: – Це Син мій любий, якого я вподобав».

     Знаємо, що в час Хрещення Ісуса Христа до Йордану приходило чимало людей – очікували, щоб Йоан охрестив їх, бо хотіли очиститися від своїх гріхів. Ця вода змивала весь той бруд, усі переступи та гріхи. Коли Ісус Христос прийшов на хрещення до Йоана, то Йордан був уже до певної міри «повний» цих змитих гріхів. Однак Ісус Христос входить в ту просякнуту гріхом воду, переповнену гріховністю людей, які були перед Ним.

     Саме входження Ісуса Христа у води Йордану показує нам, наскільки наш Бог входить у всі наші грішні ситуації, у наші проблеми, труднощі, у наші біди й клопоти. Дуже важливо пам’ятати, що Господь чекає на нас і тоді, коли ми очищені, переображені, перемінені, і тоді, коли приходимо до Нього брудні від гріха, зі своїми проблемами й труднощами.

     Бог приходить у все це й перемінює, переображує його своїм буттям. Тож стараймось приймати і зустрічатися з нашим Господом як у стані благодаті, так і в найбільших бідах, труднощах і проблемах

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]