«Кіно просто неба» або як влаштувати собі романтичний вечір безкоштовно

Інші дописи автора

 • Немає пов’язаних публікацій.
    «Кіно просто неба» або як влаштувати собі романтичний вечір безкоштовно

    Адже хороше кіно під зоряним небом – це щось надзвичайне, правда?

    Read in English: “MOVIE OUTDOORS” OR HOW TO MAKE ROMANTIC EVENING FREE OF CHARGE

    Люблю дивитися хороші фільми. Такі, що змушують замислитися над собою, над життям. Також полюбляю відпочинок на природі. Я – просто полежати, мої домашні – активно відпочити. Влітку якось не дуже хочеться сидіти в приміщенні. Тому довелося щось вигадувати. Окрім того, періодично хочеться романтики. Тут, думаю, жінки мене зрозуміють. Знаєте, щоб і кіно романтичне, і атмосфера відповідна, і зорі (список не повний, можна додавати і додавати). Отож, зважили все, порадилися і вирішили: будемо поєднувати кіно і природу. Сказали – зробили!

    Найважче було почати, наважитися. Розумію, що задум хороший, але боюся шалено! І тут я дуже вдячна чоловікові,  своїм друзям, волонтерам та всім небайдужим, що допомогли та заспокоїли. Перед першим показом важко було заснути. Снилося кіно та різні варіанти розвитку подій. Шкода, що не записала, можна було б своє кіно зняти. Ні, навіть серіал)) Такий собі фільм жахів з комедійним підтекстом. Але 23 липня у Хмельницькому все ж настало, вечір також.

    Пригадую, наче вчора, стою, чекаю початку, все сто разів перевіряю. Сташно шалено! Одна думка не дає спокою: а раптом це нікому не цікаво? Раптом перегляд фільму на природі – це не найкращий варіант? Але перша ж компанія, яка підійшла на нашу галявину, розвіяла мої сумніви! Я не знаю, як вас звати, але я вас не забуду! Розвіялися одні сумніви, але з’явилися другі: чи не замала ця галявина для стількох людей? Глядачів було справді багато.

    Коли побачила, що на наступних показах людей не меншає, зрозуміла, що ідея хороша. Адже обладнання не професійне для показу фільмів. Та і фільми закачані з інтернету. Але кожен підбиралися дуже ретельно, адже на його прикладі обговорювали, обдумували якусь проблему у відносинах в сім’ї.

    Коли здавалося, що все, треба залишати ці покази, людям мабуть набридло, примружувала очі та пригадувала собі оплески, які дарують вдячні глядачі кожного разу на завершення фільму. Вже тільки за це, за цю атмосферу, вартує продовжувати. І ми продовжимо. Завершили цей сезон, адже погода бере своє, все-таки до зими йде. Історія з завершенням – це окрема тема. Ми з волонтерами тримали велику плівку над апаратурою, бо починався дощ. Екстрім ще той)). Приємно вразило, що глядачі не розходилися. Дуже тепло і щиро попрощалися до наступного разу. А наступного року обов’язково продовжимо! Адже хороше кіно під зоряним небом – це щось надзвичайне, правда?

    Блог Карітас Хмельницький

    Інші дописи автора

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора