Розрізняти і чекати

Інші дописи автора

    Розрізняти і чекати

    Кожен потребує любові, мріє про щасливі стосунки з коханою людиною. А в чому секрет щасливих взаємин? Про це роздумували під час реколекцій для учасників руху “Справжня любов чекає”. Ось кілька порад.

    1. Запитай себе про мету своїх стосунків – починай їх тоді, коли дозрієш. Буває, що шукаєш кохану людину, бо тобі бракує любові батьків,  проте чи тоді це будуть щасливі взаємини? Маєш хотіти бути з хлопцем чи дівчиною не через бажання заповнити пустку в серці, а через бажання любити – дарувати себе.

    2. Вмій відрізнити емоції і справжню любов. Неймовірна романтика – не гарантія любові, адже тебе може просто тягнути до коханої людини. А дорогі подарунки – це бажання контролювати дівчину чи хлопця. І коли періодично розходяться й знову сходяться, то маємо “токсичні” взаємини.

    3. У тебе почалися стосунки з хлопцем чи дівчиною? Спитай себе, чи через бажання просто бути разом, чи хочеш одружитися і працюєш над собою. Коли є щасливі взаємини, то це не просто бажання бути разом – люди хочуть мати сім’ю і працюють над собою, щоб бути кращими.

    4. Маєш намір пожити з коханою людиною разом до Шлюбу? Пам’ятай, що це може бути через егоїзм, розрахунок, невпевненість, бажання використати іншу людину, також тоді, коли нема довіри і відповідальності.

    5. Дбай за стосунки з Богом – коли не все гаразд у стосунках з Христом, то не можемо любити людей. Хочеш мати щасливі стосунки? Вмій розрізняти і чекати.

     

    Фото: kordon

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Захоплююсь журналістикою, церковним співом, люблю котів