Любіть матерів!

Інші дописи автора

    Любіть матерів!

    Мама, матуся. Скільки в цих слова тепла і доброти. Її любов не має меж.

    Дев’ять місяців вона носила кожного з нас під своїм серцем, вливаючи в наше серце її ласку та безмежну любов. Впродовж цих місяців наші серця билися в один такт. А які терпіння вона перенесла під час пологів і, незважаючи на цей біль, дарувала нам усмішку і свої ніжні обійми. Пригортала до грудей, живлячи своїм цілющим молоком. Колискові, недоспані ночі, переживання через різні негаразди. Перші кроки і упадки в мамині обійми. Перші слова молитви на колінах, які линули до Бога в унісон, перед іконою і запаленою свічкою. Сніданки, обіди, вечері – і все це заради нас.

    Пригадується розжарена піч, у якій випікалися смачні, ароматні пиріжки та духмяний хліб, аромату якого неможливо забути. Тягуче тісто, яке місили мамині руки, яким ми гралися, мов пластиліном, ліплячи різні фігурки. А іскри, які летіли з печі, нагадували вечірній зорепад. Мамина праця зачаровувала і приваблювала. Вона найтяжчу роботу могла зробити цікавою, вкладаючи у неї серце.

    В кожному з нас живе мама, в кожного з нас вона вклала частинку своєї душі, душі чистої і непорочної. Її очі, глибокі, мов джерело, ховають у собі скарби життєвої мудрості, які ми відкидали в юності, бо вважали себе мудрішими. Однак, набивши ґулі, кожного разу отримували переконання, що мама таки права. А як спалося в маминих теплих обіймах? Пригадуєте, як її рука гладила голівку і перебирала волосся? А скільки ж часу вона вклала, щоб ми правильно виконали домашнє завдання, навчилися читати, писати, робити перші кроки в нашому житті. Не раз мама червоніла, і через наші погані вчинки її обличчя ставало суворим, але водночас і ласкавим. Думаю, що кожен з нас стояв в кутку, несучи покарання і похнюпивши носа. А скільки радості було, коли вона підходила і цілувала, і обнімала, і звільняла від покути.

    Не забуваймо наших матерів, адже кожна мама чекає дзвінка, нашого візиту, наших подарунків і обіймів. Вона і далі переживає, і вдень, і вночі за кожного з нас. Даруйте мамі квіти, усмішки і повертайте любов, яку вона вклала у нас. Те, що ми подаруємо нашим матерям, то це саме отримаємо і від наших дітей. Пам’ятаймо наших матерів у наших молитвах і віддаваймо їх під Покров Небесної Матері, а Господь, як добрий Батько буде нас благословити усіма небесними і земними благами.

    Мамо, дякую Тобі за все!

    Фото: mlapp.org

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Намагаюся бути Божою дитиною)