Зупинись і озирнись

Інші дописи автора

    Зупинись і озирнись

    Молодий юнак мріяв про щасливе майбутнє. Він хотів бути багатим і дуже відомим.

    Щоб реалізувати свою мрію, докладав масу зусиль. Одночасно і навчався, і працював. Не хотів він пасти задніх і в модному одязі та стильному житті. Тому завжди з’являвся у колі однолітків з якоюсь новинкою, зачаровуючи дівчат.

    Закінчивши студентське життя та отримавши диплом, почав працювати у бізнес-центрі. І тут юнак також докладав усіх зусиль, щоб у всьому бути першим та підніматися по щаблях кар’єри. Це йому вдавалося, незважаючи на те, що багато хто через це втратив своє місце праці. Найближчим часом його призначили заступником директора. Зріст зарплати, нові знайомства, розкішні ресторани, навколосвітні подорожі, нові автомобілі. Кар’єрист мав пристрасть до автомобілів. Жодна з іномарок не затримувалася надовго у його руках. Однак ж таки одна “пасія” припала йому до вподоби. Дуже полюбив він свій автомобіль. Коли приїжджав до місця праці, то заздрісні очі дивилися крізь щілинку в жалюзях, а губи прицьмокували від бажання покататися хоч трішки. Але власник не дозволяв нікому навіть торкатися до його мрії.

    І ось одного разу, під супровід заздрісних очей, він вирішив промчатися трасою за містом. Вмостився у м’яке сидіння, натиснув на педаль акселератора, аж рев мотора заглушив весь шум міста. З-під коліс вирвався їдкий туман диму, залишаючи на дорожньому покритті чорні сліди від шин. Заздрісні очі зникали вдалині, а серце розпирала гордість за крутий автомобіль, який на великій швидкості мчав по трасі. Музика заповнювала салон, а адреналіну додавали баси, які лунали в такт потужного двигуна. Дерева мерехтіли, а небо ніби зійшлося із землею, і автомобіль разом з водієм немовби перетнув цей бар’єр і піднімався до хмар. Захопливе видовище. Та ось хтось перед злітною смугою розмахує руками, зупиняючи автомобіль. Але гордість полонить розум, і визріває думка, що автомобіль знаходиться на злітній смузі, а регулювальник дає дозвіл на зліт. Фантазію водія перериває сильний звук, який дав зрозуміти, що щось влетіло в його мрію. Свист гальмівних колодок, шлях гальмування сягає декількох метрів. В повітрі стоїть нестерпний сморід від гарячих шин. З автівки вибігає солідний чоловік, якого тіпає від нервів, хто ж насмілився його зупинити. На крилі його мрії видніється вм’ятина від каменя, якого хтось жбурнув йому навздогін. А ось видніється і хтось. Бізнесмен, викрикуючи лайливі слова, біжить до молодого хлопчини. Здається, що зараз відбудеться щось страшне. Хлопчина на колінах і копирсається у рові біля траси. Наш бізнесмен підбігає до нього і стає мов вкопаний. Картина, яку він побачив, закарбувалася на ціле життя. Хлопчина своїм криком про допомогу виводить із шоку водія. Той кидається на допомогу хлопчині. Виявилося, що хлопчина зі своїм молодшим братом прогулювався вздовж дороги. У брата були паралізовані ноги і руки, він сидів на інвалідному візку, який штовхав старший брат. Наїхавши на камінь, візок разом з братиком перекинувся у рів. Безпорадна ситуація. Вихід тільки один. Просити когось про допомогу. По трасі мчало авто, яке несло надію. Однак, на благання пішохода не зупинилося. Остання надія – камінь, який змусив зупинити автівку.

    Ще до сьогодні іномарка залишилася з вм’ятиною на крилі, щоб нагадувати про зупинки у житті. Зупинись, озирнись і ти довкола, щоб часом і в твоєму напрямку не летіли каміння.

    Фото: ophtek.com

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Намагаюся бути Божою дитиною)