Моє літо пахне прощею…

Інші дописи автора

    Моє літо пахне прощею…

    Моє літо пахне прощею. Тут мій схід і мій захід.
    Моє літо пахне прощею. Білим туманом над квітами та росою яка ось-ось омиє ноги.
    Моє літо пахне прощею. Коли раннім ранком спішиш на зустріч з Кимось особливим по-особливому, а пізно ввечері, рахуючи зорі, несеш в наплічнику не лише рушник і зручне взуття, а й повно тепла, сили, віри, дружби і любові, дарованих ближніми, і подяку за дар життя поміж цих прекрасних людей.
    Моє літо пахне прощею. Тут напиваюсь живої води любові, яка очищує, скріплює і підносить.
    Моє літо пахне прощею. Там душа стає світлішою, серце пломеніє, а помисли стають щирими та добрими.
    Моє літо пахне прощею. Коли сонце тішиться, бо знову стаю на праведну дорогу Любови чи коли з дощовиками бавиться дощ, будучи предтечею веселкової свіжості.
    Моє літо пахне прощею. Тут є час на все і всіх. Є час на розмову з другом. Є час на радість і трохи смутку. Є час на працю і навіть на відпочинок. Білше того, тут є час побути з Ним. Навіть, не просто побути, а бути з Ним один на один, в той час, коли поруч сотні інших прочан.
    Моє літо пахне прощею – і це мистецтво. Це ручна робота Бога, яку Він старанно вплітає у моє життя, даючи наснаги і запаху прощі на цілий рік.
    Моє літо пахне прощею…

    Відчути неймовірну атмосферу прощі можна разом! Детальніше>>>

     http://palomnyk.at.ua/news/zaproshuemo_na_khii_mizhnarodnu_pishu_proshhu_rodin_migrantiv_z_sambora_u_zarvanicju_4_13_serpnja_2017_r_b/2017-05-31-638

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Коментарі