Врятований хлопчик: неймовірна історія про чудо святого Спиридона

Інші дописи автора

    Врятований хлопчик: неймовірна історія про чудо святого Спиридона

    У світі, в якому живемо зараз, здається, що таке поняття як “чудо” вже давно перестало існувати у своєму первісному значенні, значно частіше можна почути про чудеса інформацій, технологій тощо.

    Однак хочу поділитись історією про справжнє чудо, яке трапилось кілька років тому.

    До поїздки у Грецію я не знала про святого Спиридона. Святий, як виявилось, жив у тому ж столітті, що Миколай Чудотворець. І його тіло – нетлінне, із незмінною температурою 36, 6, волоссям, що досі росте і одягом, який зношується.

    Греки з особливою пошаною говорять про цього святого. І виникає спокуса подумати, що де-не-де історія стає легендарною… Однак!

    Гід, яка супроводжувала нас під час подорожі на метеори – неймовірні гори із старовинними монастирями – поділилась історією, про подію, яка кілька років тому сколихнула усю Грецію.

    Мати із трирічним сином подорожувала потягом. За якимсь приголомшливо нещасним збігом подій хлопчик висковзнув із рук матері просто у вікно, коли потяг прямував над прірвою.

    Про нещасний випадок сповістили усі служби. Всі розшукували тіло хлопчика, простежуючи, куди міг занести його водний потік. За три дні всі пошуки виявились безрезультатними.

    На острові Корфу, у храмі, де зберігається нетлінні мощі святого Спиридона, ченці щоранку моляться  і відкривають гріб для почитання. Того разу вони були ошелешені: малий хлопчик спав біля святого. Монахи збудили малого і запитали, як його звати і звідки він тут узявся. Хлопчик відповів, що зуть його Спиридон, а останнє, що пам’ятає, це поїздку із мамою потягом.

    Святий, що подорожує… Час йому непідвладний. Закони природи також.

    Як потребуємо ми сьогодні таких свідчень! Коли Бог  вкотре нагадує про свою присутність у нашому житті.

     

    Фото: tainyvselennoi

     

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Учасник команди ДивенСвіт:)

      Коментарі

      • Видно були дуже поважні причини, щоб Бог зробив таке чудо, бо Він – не Коперфілд, і дарма чудес не робить.

       • Olena Bilous    25.12.2018 о 15:27

        Бог творить неймовірне для тих, хто щиро вірить! Лишень то треба бачити! Ми часом – маючи очі і не бачим, маючи вуха і не чуєм!