КОГО Я ВІДЗЕРКАЛЮЮ У МОЄМУ ЖИТТІ?

Інші дописи автора

    КОГО Я ВІДЗЕРКАЛЮЮ У МОЄМУ ЖИТТІ?

    Кожен із нас має улюблене заняття. На це тратимо час, кошти. Воно приносить задоволення і вимагає також наших зусиль.

    Щоб удосконалюватися у своєму занятті ми постійно шукаємо щось нове, аби щоразу вражати наших прихильників. Що більше “вподобайок”, коментарів, позитивних відгуків, то більше ми утверджуємось у своїй улюбленій справі. Дивлячись на справу наших рук і наша душа радіє, наповнюється відчуттям, що ти комусь потрібен.

    Кожен із нас є створений на образ і подобу Божу і кожен покликаний відзеркалювати Бога у своєму житті, який є Любов’ю, Правдою, Справедливістю, Миром. Часто ми забуваємо про це і стаємо дзеркалом, яке відображає те, що є людським, а не Божим.

    Праця над відновленням правдивого образу має стати для нас метою нашого життя. І що більше ми відновлюємо образ Божий у своєму житті, то більше дозволяємо Богові діяти через нас і в нас.

    Дозвольмо Йому стати Господарем нашого життя, щоб  ближні бачачи наші добрі вчинки, наповнювалися Любов’ю і горіли бажанням творити Добро.

    Дбаймо, щоб наші душі стали правдивим храмом Божим і тоді нам ніколи не бракуватиме радості та миру.

    Війна – це відсутніть миру в житті, а миром – це Бог. Не біймося свідчити про присутність Бога у нашому житті, наповнюймо своє серце Миром і Любов’ю і огортаймо ними наших ближніх.

    А “вподобайки” будуть? Так, будуть!! Ними є рясні Божі Ласки, які живлять нашу душу небесною їжею і є запорукою Вічного Життя з Богом.

     

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Намагаюся бути Божою дитиною)