Це ображає мене як християнина!

Інші дописи автора

    Це ображає мене як християнина!

    І взлило мене найбільше те, що той, хто розробляв цю рекламку, дуже добре розуміє, що вміщенка іконка – це запорука успіху.  Друзі, гадаєте, що не знайдуться ті, хто поведеться на таке?

    Не знаю, чому львівським маршруткам випала доля бути засобом щоденного випробування для містян. У будь-яку пору дня ти просто не можеш проїхати з одного кутка міста в інший по-людськи. Однак те, що мене остаточно “добило”, – серед оголошень-пропозицій працевлаштування примощена, наклеєна поверх усіх інших рекламка послуг екстрасенса.

    Друзі, маркетинг маркетингом, піар піаром… Але ж гляньте на цю рекламку! Учасниця Битви Естрасенсів  пропонує, заглянувши у минуле і майбутнє, вирішити до 1000!!! видів ваших проблем. І зробити це може навіть по скайпу, адресу вказано нижче. Я чогось не здивувалась би навіть, якби ще нижче було вказано скайп-адресу духів померлих.

    І все це нічого, якби ця інформація не розмістилась на фоні ікони Матері Божої!!! Ікони, до речі, досить цікавої, “Утамуй мої печалі”.

    І взлило мене найбільше те, що той, хто розробляв цю рекламку, дуже добре розуміє, що вміщенка іконка – це запорука успіху.  Друзі, гадаєте, що не знайдуться ті, хто поведеться на таке? Це ж так природно для нас у біді чи у проблемах обкластися іконками і бігати до екстрасенсів! Як можна жити з такою шизофренією у вірі?

    Хто винен у тому, що старше покоління сприймає на “ок” поплювати, пошептати, зняти вроки чи піти до ворожки, бо вона молиться!!! і на святій воді!!! робить, а потім спокійно ходити до церкви. Не можна ж бути і чорним, і білим водночас. І це, насамперед, чесність з собою.

    Хто винен, що більшість молоді зараз не хоче говорити про християнську релігію, хіба, щоб обтоювати свої атеїстичні чи агностичні погляди?

    Складно сказати. Однак єдине, що я хочу сказати у цій ситуції: мої почуття як віруючої християнки були осквернені таким рекламним оголошенням і я протестую проти поширення у громадському транспорті (бодай) такого типу рекламних оголошень!!!

     

     

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Учасник команди ДивенСвіт:)

      Коментарі

      • Панство! Ми, можна сказати, занадто пізно пробудилися. Придивіться бодай трохи уважніше: майже з усіх наших християнських свят стирчать роги і вуха язичництва. Все це наслідки так званої інкультурації, відсутности у свій час інквізиції та поверховість служіння, акцентованого на обрядовости, священичої більшости.

      • Наталія    22.02.2018 о 12:23

       Тетяна, чи можете ви уточнити номер маршрутного таксі? Наперед вдячна.