Різдво Ісуса

Інші дописи автора

    Різдво Ісуса

    Не через моргання різноманітних гирлянд, гарно прикрашених ялинок та подарунків у різнобарвних обгортках, приходить Ісус.

    Він приходить з послуху до Свого Отця та з Любові до нас. Він приходить через ту, яка в покорі свого серця сказала ангелу “Так”. Він приходить, щоб нам показати, що Його сила виявляється в нашій немічності.

    Станьмо на декілька хвилин у тиші нашого серця. Скиньмо з себе всі обгортки, які ми вдіваємо через наші страхи. Страхи, що нас не люблять, не поважають, не шанують…

    Станьмо такими, якими ми є. Визнаймо щиро нашу немічність, наші гріхи і запросімо, у покорі, у наше життя Того, Який Собою наповнює все. Того, Який виткав нас у лоні нашої матері. Того у Якого наше ім’я написане на Його долоні. Того, Який є Джерелом Любові. Того Якого ми розпяли, а Він нам подарував Життя Вічне.

    Скажімо Йому “Так”, дозвольмо Йому народитися у яслах нашого серця. Лише тоді, коли ми усвідомимо важливість Його народження у нашому житті, то хай і моргають гирлянди, красуються ялинки, вбирається шопка на Його прославу, а радості нашій хай не буде меж.

     

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Намагаюся бути Божою дитиною)