ТОП-3 “СТАРОМОДНІ” РОМАНТИЧНІ ФІЛЬМИ НА РІЗВДО

Інші дописи автора

    ТОП-3 “СТАРОМОДНІ” РОМАНТИЧНІ ФІЛЬМИ НА РІЗВДО

    Американська письменниця Една Фербер одного разу сказала: “Різдво – це не дата. Різдво – це відчуття”.  Без сумнівів, цей час, особливо в період COVID-19, є можливістю не просто усвідомити важливість родини, стосунків із близькими, але й саму сутність любові, Бога, швидкоплинності життя.

    Сьогодні у нашому кінорейтингу пропонуємо переглянути неймовірні “олд-скульні” фільми про кохання. Не всі вони тісно пов’язані із самою різдвяною тематикою, проте передають неймовірний світлий настрій цього свята, асоціації із чимось старим і вічним, майже забутим, проте таким прекрасним.

    1. “Шістнадцять свічок” (“Sixteen Candles”), 1984

    Режисер: Джон  Х’юз

    Актори:  Моллі Рінгуолд, Джастін Генрі, Майкл Шоффлінг, Хевіланд Моріс, Гедде Ватанабе, Ентоні Майкл Холл, Джон К’юсак, Пол Дулі

    В день свого шістнадцятиліття Саманта Бейкер відчуває себе найбільш самотньою і нещасливою людиною у світі. Через весілля сестри ніхто навіть не згадав про її день народження. Та все ж, у глибині душі Саманта сподівається, що найкрасивіший та найпопулярніший хлопець школи, у якого вона закохана, все-таки зверне на неї увагу.

    ТРЕЙЛЕР фільму можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=HGLtBJupFFM

    1. “Кейт і Лео” (“Kate & Leopold”), 2001

    Режисер: Джеймс Менголд


    Актори:  Мег РайанХ’ю ДжекманЛев Шрайбер, Бреккін Мейєр, Наташа Лайон, Віола Девіс

    Лео –  неймовірно привабливий молодий герцог, аристократ, людина честі та справжній чоловік. Кейт – молода, красива та амбіційна кар’єристка. Кейт та Лео – ідеальна пара, але проблема у тому, що вони живуть у різних часових епохах. Завдяки неймовірному випадкові молоді люди зустрічаються та розуміють, що не можуть жити один без одного.

    ТРЕЙЛЕР фільму можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=lFJywpD2PU4

    1. “Всім хлопцям, яких я любила до тебе” (“To All the Boys I’ve Loved Before”), 2018 (1 частина)

    РежисерСьюзен Джонсон
    Актори: Лана Кондор, Ной Сентінео, Джаннель Періш, Ізраель Бруссар, Джон Корбетт

    Звичне життя головної героїні Лари Джин перевертається з ніг на голову, коли всі листи, які вона писала своїм коханим, несподівано таки потрапляють в руки до адресатів.

    ТРЕЙЛЕР фільму можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=555oiY9RWM4

    Приємного перегляду! 

    Підготувала Лідія Батіг

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора