Папа Франциск молоді у Меджугор’є: Визволіть себе від фальшивого багатства!

Інші дописи автора

    Папа Франциск молоді у Меджугор’є: Визволіть себе від фальшивого багатства!

    Не будьте такими, як багатий юнак з Євангеліє, який відкинув заклик Христа і “відійшов сумний”, – закликає він молодь.

    “Майте мужність жити своєю молодістю, довірившись Господу та йдучи разом з Ним”, – проголошує Папа Франциск у посланні на хорватській мові, надісланому 2 серпня 2021 року учасникам Mladifest – щорічної молитовної зустрічі для молоді, яка відбувається 6 серпня у Меджугор’є.

    Спираючись на євангельську розповідь про “багатого юнака”, Святий Отець пропонує молодим людям дозволити собі “бути підкореними люблячим поглядом [Христа], який звільняє нас від спокус ідолів, від фальшивого багатства, яке обіцяє життя, але приносить смерть”.

    “Не бійтеся вітати Слово Христове і приймати Його заклик. Не падайте духом, як багатий юнак у Євангеліє; натомість зосередьте свій погляд на Марії, прекрасному прикладі наслідування Христа, і довіртесь їй, яка своєю ствердною відповіддю «Ось я» – беззастережно відповіла на заклик Господа”.

    Папа Франциск пообіцяв молодим людям, що “радість Євангелія наповнює серце і все життя тих, хто зустрічає Ісуса”.

    “Ті, хто дозволяє Йому себе спасти, звільняються від гріха, від смутку, від внутрішньої порожнечі, від ізоляції. З Ісусом Христом радість завжди народжується і відроджується”.

    Автор: Kathleen N. Hattrup
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської: Максим Гонтар

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.