4 олімпійські чемпіонки та їхня дивовижна молитва до Марії

Інші дописи автора

    4 олімпійські чемпіонки та їхня дивовижна молитва до Марії

    Ці спортсменки вразили нас своєю вірою та спортивною майстерністю.

    Наближається до кінця Олімпіада, є ряд спортсменок, які справили на нас враження тим, що побили рекорди, показали чудову спортивну майстерність та поділилися своєю вірою, щоб її бачив цей світ.

    Кілька спортсменок-католичок розповіли, як зокрема їхня любов до Діви Марії, додала їм сили під час змагань.

    Сімона Білз
    Ми можемо тільки уявити, наскільки цій гімнастці довелося покладатися на Марію під час цьогорічних Олімпійських ігор. На щастя, з нею поруч завжди є мама: “Моя мама, Неллі, подарувала мені вервицю в церкві. Я не використовую її для молитви перед змаганнями. Я просто буду молитися сама собі, але я маю її на всякий випадок”.

    Кеті Ледекі
    Чемпіонка з плавання із задоволенням розповідає про свою віру та любов до Марії. “Я промовляю молитву – або дві – перед будь-якими перегонами. Радуйся, Маріє – прекрасна молитва, і я відчуваю, що вона мене заспокоює”.

    Грейс Мак-Калум
    Інша гімнастка, яка отримала медалі, завжди подорожує з розарієм та хрестом, який подарувала їй бабуся: “Вона подорожує з цими речами, щоб отримати мир та спокій. Грейс нікуди не поїде без них” – поділилася її мама Сенді з католицьким виданням The Central Minnesota Catholic.

    Гіділін Діас
    Нова чемпіонка-важкоатлетка із задоволенням поділилася зі світом своєю любов’ю до Марії, коли вона підняла свою чудодійну медаль на подіумі. “Це ознака … моєї віри Матері Марії та Ісусу Христу”.

    Автор: Cerith Gardiner
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської: Максим Гонтар

    Інші дописи автора

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.