Як Святе Причастя може прогнати демонів

Інші дописи автора

    Як Святе Причастя може прогнати демонів

    Євхаристія – це могутнє Таїнство, яке наближає нас до Бога, запрошуючи Його присутність у наше тіло.

    Святий Іван Золотоустий добре це знав і в одній зі своїх проповідей говорив про здатність Євхаристії проганяти демонів.

    Тож повернімось від цього столу, як леви, що дихають полум’ям, ставши жахливими для диявола; думаючи про нашого Голову та про любов, яку [Ісус] виявив до нас.

    Іван Золотоустий, Поповідь 46 на Євангеліє від Йоана

    Золотоустий пояснює, чому ми стаємо “страшними для диявола” після Святого Причастя.

    Ця Кров, якщо її правильно прийняти, відганяє дияволів і тримає їх подалі від нас, в той час як вона прикликає до нас ангелів та Господа ангелів. Бо де вони бачать Кров Господню, біси тікають, а ангели прибігають. Ця Кров, що вилилася, очистила весь світ… Ця Кров – це порятунок наших душ, нею душа омивається, нею стає прекрасною, нею запалюється, ця Кров робить наше розуміння більш світлим, ніж вогонь, і нашу душу більше блискучу, ніж золото; ця Кров вилилася і зробила небо доступним.

    Іван Золотоустий, Поповідь 46 на Євангеліє від Йоана

    Не дивно, що диявол часто відводить людей від Літургії та приймання Святого Причастя, роблячи все можливе, щоб вплинути на людину, щоб вона утрималася від недільної Євхаристії.

    Ось чому екзорцисти радять людям, які відчувають утиск від демонів, часто приймати Євхаристію.

    Якщо ви хочете відбитися від духовних нападів, сходіть на Літургію і гідно прийміть Ісуса, запросивши Його у своє тіло та душу, щоб прогнати будь-яку злу присутність, яка там ще ховається.

    Автор: Philip Kosloski
    Джерело: Aleteia
    Переклад з англійської: Максим Гонтар

    ☝️ Пам’ятаймо також про необхідність гідно приймати Святе Причастя, а саме якщо у Вас немає важких гріхів. В іншому випадку обов’язково висповідатись перед Причастям!

    Інші дописи автора

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Волонтер Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ (Календар ДивенСвіт, Спільноти УГКЦ). Програміст, захоплюється графічним дизайном та перекладом з англійської. З 2011 бере участь у щотижневих зустрічах біблійного кола та займається перекладом біблійних коментарів. Учасник Літньої Біблійної Школи УКУ в 2018 та 2019 роках.