Глава УГКЦ: «Ми бачили звірства росіян, які садять дітей і жінок на танк і прикриваються ними як живим щитом»

Читай також

 • #НазустрічРіздву. День 14. 28 листопада. Боже Слово – світильник на моїх дорогах
 • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
 • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
    • Глава УГКЦ: «Ми бачили звірства росіян, які садять дітей і жінок на танк і прикриваються ними як живим щитом»

     Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні.

     «Сьогодні понеділок, 28 лютого, і я засилаю вам слова благословення з нашого престольного града, зі столиці України, нашого рідного українського Києва», – сказав Блаженніший Святослав.

     Глава Церкви відзначив, що ми переживаємо уже п’ятий день кривавої, нелюдяної, жорстокої війни. У ці дні ми бачили геройство наших солдатів, бачили мужність нашого народу, ми бачили навіть, як старші люди лягали під танки, щоб їх не впустити в своє село і місто, як люди цілими селами виходили, щоб своїми грудьми закрити дорогу танкам, які наступають на Україну…

     «Але ми стоїмо. Стоїмо в молитві за наше військо, за нашу батьківщину, за наш багатостраждальний український народ, у якому вже сьогодні, за даними ООН, майже чотириста тисяч біженців. Тільки за п’ять неповних днів», – зазначив він.

     Він нагадав, що сьогодні в багатьох наших громадах, які живуть за григоріанським календарем, є перший день Великого посту.

     «Я вам обіцяю, що цей піст буде для вас дуже особливим, тому що ми разом ідемо шляхом до Пасхи і Пасха буде, бо нашою Пасхою є наш Господь Воскреслий Ісус Христос», – запевнив Предстоятель УГКЦ.

     Глава Церкви висловив вдячність Святішому Отцеві, який вчора знову звернувся з вікна апостольського палацу і гостро засудив війну в Україні. Гостро засудив тих, які починаючи війну проти інших народів, воюють проти власного народу. 

     Також подякував усім тим, які виявили бажання помогти Україні, які організовують різного виду допомогу.

     «Хочу сьогодні особливо попросити – зробімо все, щоби зупинити цю агресію, зупинити війну. Навіть коли це видається неможливим, навіть коли дипломати, правники, очільники держав кажуть, що це є дуже складно, давайте молитися, щоб Бог миру дав мудрість, щоби діалогом зупинити агресію», – побажав Блаженніший Святослав.

     Фото: Getty Images

     Департамент інформації УГКЦ

     Читай також

    • #НазустрічРіздву. День 14. 28 листопада. Боже Слово – світильник на моїх дорогах
    • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
    • Йосиф Сліпий зміг — зможу і я! Історик Церкви і військовий про випробовування долі
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.