Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» відсвяткувала своє півріччя

Читай також

 • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
 • Центр студентського капеланства запрошує поговорити про сексуальну безпеку
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» відсвяткувала своє півріччя

     На свій невеликий піврічний ювілей соціальна ініціатива “Хтось не зробить” у  Хмельницькому організувала унікальну подію – тренінг від енергійних та запальних лекторів «Як знайти свою половинку?» та  відверту дискусію «Секс: До чи Після?»

     Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!», проект Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ, який в Хмельницькому провадить ХОБФ «Карітас», разом з колегами зі Львова та Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ, Молодіжним християнським порталом “ДивенСвіт” вкотре здивували хмельничан цікавим, змістовним та корисним заходом. Говорили про те, що найбільше цікавить молодь – стосунки і все, що з ними пов’язано.

     15-5

     Спікерами, які ділились своїм досвідом, були тренери зі Львова – Оксана Бенберя та Василь Деркач. Щасливе подружжя ділилось своїм рецептом вибору другої половинки, розповідали про спокуси та труднощі на шляху побудови міцних стосугків, а також про запоруку високої якості шлюбу – статеву стриманість. Пара поділилась зворушливими спогадами із періоду закоханості та моменту освідчення.

     13-5

     Спражнього жару розмові додало дискусійне обговорення стосунків закоханих до і після шлюбу. Молоде подружжя говорили про відсутність сексу до подружжя як особливо важливу запоруку міцності стосунків та вірності подругів. Із залу лунали однак й інші думки, значно лояльніші до цього питання. Зрештою, дискусія не завершилась, її запропонували перевести в онлайнформат на терени інтернету у Молодіжний портал «ДивенСвіт». Такі заходи, насамперед, свідчать про те, що Церква завжди сучасна, їй цікава думка молодої людини, яка і є центром християнської спільноти.

     Тетяна Трачук

     За матеріалами: marichkanew

     Читай також

    • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
    • Центр студентського капеланства запрошує поговорити про сексуальну безпеку
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.