Старшокласники Києва провідують неповнолітніх в’язнів

Читай також

 • Хаб ментального здоров’я «ДіяТи» запрошує на безоплатні консультації
 • Хто є моїм ближнім?
 • А ти все життя довбав собі молотком по пальцях, замість того, щоби любити…
    • Старшокласники Києва провідують неповнолітніх в’язнів

     22 лютого 2017 року група старшокласників однієї з київських шкіл завітала до підлітків у слідчому ізоляторі

     Під керівництвом досвідченого шкільного педагога-правника Юрія Захарчука учні загальноосвітньої школи №1 Шевченківського району м. Києва приготували зустріч-діалог з неповнолітніми в’язнями на тему “Кривда і прощення”.

     До слова, 22 лютого був Міжнародний день підтримки жертв злочинів та зловживання владою. Тема зустрічі була приурочена також до цієї дати.

     “Рівний – рівному” – незамінний підхід до виховання юнаків, що опиняються за мурами пенітенціарних установ, – вважає адвокат Ігор Свєтлічний, багатолітній волонтер Пенітенціарного душпастирства УГКЦ, що модерував діалог, – саме так ми і задумали цю подію”.

     “У в’язничному капеланстві у праці із засудженими темі надолуження за злочини та потребі вибачення приділяється особливу пастирську увагу”, – поділився о. Костянтин Пантелей, Відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ. Він представив увазі учасників діалогу розповідь про Неділю прощення напередодні Великого посту і про ефективність програм примирення у пенітенціарній практиці.

     На завершення зустрічі старшокласники школи №1 подарували невеличкі сувеніри усім присутнім підліткам, відвідали кімнату для спортивної активності та навіть зіграли з хлопцями коротку партію настільного тенісу.

     Старшокласники бажають у близькому майбутньому обрати професію юриста. Усі вони беруть участь у спеціальній програмі підготовки до вступу на юридичні факультети українських вишів.

     З історії

     У вересні 1985 року VII конгрес ООН щодо запобігання злочинності та поводження з правопорушниками запропонував Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів та зловживання владою. А 29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки і захисту жертв злочинів та зловживання владою. 22 лютого 1990 року уряд Англії опублікував “Хартію жертв злочинів”. З того часу у світі відзначають Міжнародний день підтримки жертв злочинів.

     За матеріалами: Фейсбук-сторінка о. Костянтина Пантелея

     Фото вгорі: поліція Києва

     Читай також

    • Хаб ментального здоров’я «ДіяТи» запрошує на безоплатні консультації
    • Хто є моїм ближнім?
    • А ти все життя довбав собі молотком по пальцях, замість того, щоби любити…
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.