Молодь pro-life пройшла Брюсселем із білими трояндами в руках

Читай також

  • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
  • У пошуках крихти надії
  • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
        • Молодь  pro-life пройшла Брюсселем із білими трояндами в руках

          Захисники життя несли білі троянди — як символ рівності всіх людей, також і тих, що найменші, ще не народжені, а також хворі та помираючі.

          В неділю 26 березня 2017 р. вулицями Брюсселя пройшов Марш за життя. Бельгійське щоденне видання «Le Soir» (яке описує цю подію з однозначно критичної позиції) не приховує свого подиву від факту, що учасники маршу — це головно молоді люди, великі сім’ї з дітьми: нове покоління pro-life.

          Марш був молодіжним не тільки в обличчях його учасників, а й у формі. Захисники життя несли в руках білі троянди як символ рівності всіх людей, від ненароджених до помираючих. Квіти були покладені перед Палацом юстиції — централлю судової влади Бельгії.

          Найважливішою постаттю Маршу був філософ Стефан Мерсьє, вигнаний із Католицького університету в Лувені за те, що на одній із лекцій антропології назвав аборт убивством. Звертаючись до учасників маніфестації, він заявив, що вільні роздуми над сенсом та гідністю — це його завдання як філософа. Стефан Мерсьє підкреслив, що кожен повинен могти захищати права найслабкіших у публічних місцях, в університетах також, а тим більше якщо це університет католицький.

          За підрахунками організаторів, у Марші за життя в Брюсселі взяли участь 3 тисячі осіб. За даними поліції, їх було 2 тисячі. Ці щорічні маніфестації проти абортів та евтаназії були удвічі чисельнішими, коли в них брав участь архиєпископ Андре-Жозеф Леонар, одішній Примас Бельгії. Після того як він пішов на пенсію, архиєпископ виїхав з архидієцезії Брюсселя і Мехелена, а новий архиєпископ у Марші за життя участі не бере.

          Кількість учасників брюссельського Маршу набагато нижча, ніж, наприклад, у сусідній Франції, — сумує католицький тижневик «Dimanche». На думку його журналіста, це, імовірно, наслідок того факту, що аборти в Бельгії стали забороненою темою.

          Джерело: CREDO

          Читай також

        • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
        • У пошуках крихти надії
        • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
          • Оціни

            How useful was this post?

            Click on a star to rate it!

            Average rating 0 / 5. Vote count: 0

            No votes so far! Be the first to rate this post.