Молодь pro-life пройшла Брюсселем із білими трояндами в руках

Читай також

 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
 • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
 • У пошуках крихти надії
    • Молодь pro-life пройшла Брюсселем із білими трояндами в руках

     Захисники життя несли білі троянди — як символ рівності всіх людей, також і тих, що найменші, ще не народжені, а також хворі та помираючі.

     В неділю 26 березня 2017 р. вулицями Брюсселя пройшов Марш за життя. Бельгійське щоденне видання «Le Soir» (яке описує цю подію з однозначно критичної позиції) не приховує свого подиву від факту, що учасники маршу — це головно молоді люди, великі сім’ї з дітьми: нове покоління pro-life.

     Марш був молодіжним не тільки в обличчях його учасників, а й у формі. Захисники життя несли в руках білі троянди як символ рівності всіх людей, від ненароджених до помираючих. Квіти були покладені перед Палацом юстиції — централлю судової влади Бельгії.

     Найважливішою постаттю Маршу був філософ Стефан Мерсьє, вигнаний із Католицького університету в Лувені за те, що на одній із лекцій антропології назвав аборт убивством. Звертаючись до учасників маніфестації, він заявив, що вільні роздуми над сенсом та гідністю — це його завдання як філософа. Стефан Мерсьє підкреслив, що кожен повинен могти захищати права найслабкіших у публічних місцях, в університетах також, а тим більше якщо це університет католицький.

     За підрахунками організаторів, у Марші за життя в Брюсселі взяли участь 3 тисячі осіб. За даними поліції, їх було 2 тисячі. Ці щорічні маніфестації проти абортів та евтаназії були удвічі чисельнішими, коли в них брав участь архиєпископ Андре-Жозеф Леонар, одішній Примас Бельгії. Після того як він пішов на пенсію, архиєпископ виїхав з архидієцезії Брюсселя і Мехелена, а новий архиєпископ у Марші за життя участі не бере.

     Кількість учасників брюссельського Маршу набагато нижча, ніж, наприклад, у сусідній Франції, — сумує католицький тижневик «Dimanche». На думку його журналіста, це, імовірно, наслідок того факту, що аборти в Бельгії стали забороненою темою.

     Джерело: CREDO

     Читай також

    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Школа міжконфесійного діалогу «Зцілення ран війни: спільне завдання українських Церков»
    • У пошуках крихти надії
     • Оціни

      [ratemypost]