Організатори Екстремальної Хресної Дороги запрошують молодь на Екстремальну Дорогу Світла

Читай також

 • Папа Франциск: Поділіться доброю новиною про воскресіння Христа з іншими
 • «Христос посеред нас»
 • Якщо Ісус Христос заплатив за гріх кожного, то чому хтось іде до пекла?
    • Організатори Екстремальної Хресної Дороги запрошують молодь на Екстремальну Дорогу Світла

     У Світлий Тиждень, який стартує після Великодня, а саме в ніч із пятниці на суботу, з 21 на 22 квітня, католицька молодь Львова вирушає в екстремальну ходу, присвячену Воскресінню Христа та Його зустрічам із людьми.

     21 квітня о 18:30 з каплиці Українського Католицького Університету (Хуторівка, 35а) розпочнеться Світла Хода, яка буде тривати до 06:00 ранку.  Організатор католицька парафія св. Йоана Павла ІІ (о. Григорій Драус).

     Така хода пройде вулицями нічного Львова вперше.  Подібно, як в Екстремальній Хресній Дорозі, люди будуть ходити малими групами, зупиняючись при храмах чи символічних місцях.

     Особливістю буде те, що в межах програми прочани відвідають спеціально приготовлені для цього християнські родини, з якими в домашній атмосфері будуть обговорювати буденність сімейного життя і Божу допомогу в ньому.

     Також в одній із церков відбудеться нічна молитва під проводом гурту “Lux Mundi“. Дорога Світла завершиться адорацією і сніданком в костелі св. Антонія.

     Зареєструватися на захід можна за посиланням.

     Довідка

     Дорога Світла — це католицьке богослужіння, яке відправляється в часі великоднього періоду, і побудоване на основі Хресної Дороги. Було створене у 80-х рр ХХ ст. італійськими монахами-салезіянами. Так як стояння (стації) Хресної Дороги представляють історію Страстей Христових, так Дорога Світла нагадує об’явлення Воскреслого Христа та Його зустрічі з людьми.

     Адора́ція, Поклоніння Святим Дарам (лат. adoratio — “поклоніння”) — у Католицькій Церкві різновид позалітургійного пошанування Святих Дарів, освячених у ході Євхаристії. Як правило має форму виставляння Святих Дарів на вівтар у спеціальній посудині — монстранції, варіанті дароносиці, і проведення спеціального богослужіння; або приватної молитви віруючих перед виставленими Дарами (Вікіпедія).

     Читай також: Перша Екстремальна Хресна дорога у Львові

     Читай також

    • Папа Франциск: Поділіться доброю новиною про воскресіння Христа з іншими
    • «Христос посеред нас»
    • Якщо Ісус Христос заплатив за гріх кожного, то чому хтось іде до пекла?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.